Superniania powraca! Dorota Zawadzka zaskoczyła fanów na Facebooku

i

Autor: AKPA

gwiazdy

"Superniania" powraca! Dorota Zawadzka zaskoczyła fanów na Facebooku

2023-08-09 12:24

Dorota Zawadzka to jedna z najsłynniejszych psycholożek w naszym kraju. Przez lata pokazywała rodzicom na antenie TVN, jak wychowywać dzieci. Teraz "Superniania" podzieliła się ze swoimi fanami na Facebooku radosną nowiną o powrocie. Wielu miłośników Doroty Zawadzkiej długo na to czekało! O co chodzi?

Wielki powrót "Superniani"!

Przez lata widzowie mogli oglądać na antenie TVN program "Superniania" z Dorotą Zawadzą w roli głównej. Znana telewizyjna psycholog podróżowała po Polsce po to, by pomóc rodzicom, którzy nie radzili sobie z wychowaniem dzieci. To właśnie w audycji nadawanej od 2006 roku usłyszeliśmy o "karnym jeżyku", który dla jednych stał się metodą wychowawczą, a dla innych zabawną anegdotką. Program niewątpliwie przyniósł sporą rozpoznawalność telewizyjnej psycholog, która w międzyczasie wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami, a potem miała kilka swoich audycji m.in. na antenie TVN Style. Część osób zastanawiała się, co obecnie dzieje się z Dorotą Zawadzką. Ta aktywnie udziela się na Facebooku, gdzie pochwaliła się fanom m.in. tym, że mieszka w namiocie, co związane jest z remontem domu. Jednak ostatnio gwiazda TVN przekazała ważną informację o powrocie.

Defis w Pierwsza Zmiana Show

Superniania powraca na Instagrama

Dorota Zawadzka regularnie wrzuca posty na swojego Facebooka. Często informuje o tym, co u niej słychać, czasem dzieli się opiniami np. na temat programów telewizyjnych albo aktualnych sytuacji z przestrzeni publicznej. Telewizyjną "Supernianię" na tej platformie obserwuje ponad 160 tys. osób. Dawniej jej wpisy można było czytać także na Instagramie, gdzie Dorota Zawadzka w chwili usunięcia konta miała ponad 20 tys. obserwujących. Teraz powraca! O radośniej nowinie poinformowała swoich fanów na Facebooku. "Superniania" założyła nowe konto na Instagramie, na którym teraz również mają pojawiać się posty. Fani nie kryli radości w komentarzach. Wielu zadeklarowało, że da "follow" na kolejnej platformie. Dorocie Zawadzkiej życzymy oczywiście odbudowania społeczności!

Hardcorowy quiz dla fanów disco polo. Ilu wokalistów rozpoznasz tylko po oczach?

Pytanie 1 z 10
Czyje to oczy?
Czyje oczy Skolim