Swinger

i

Autor: screen/YouTube Lemon Records Nowy numer od Swingera to świetna propozycja na lato!

Swinger idzie jak burza! Kolejna propozycja na lato – utwór pod tytułem „Bejbi” właśnie ujrzała światło dzienne

2022-06-06 12:58

Wakacyjny klimat z ludową nutą! Piękne tancerki i muzyka, która idealnie wprowadza w letni nastrój imprezowy, ale i romantyczny. Kim jest "Bejbi" o której śpiewa Swinger w swojej najnowszej produkcji? Posłuchajcie sami

Swinger to pseudonim artystyczny Piotra Szostka. Został on wymyślony przez jego żonę. Piotrek pochodzi z Częstochowy, jednak od wielu lat mieszka w Wiedniu wraz z żoną i dzieckiem. Muzyka w życiu Swingera pojawiła się, gdy wokalista miał zaledwie 13 lat, wtedy to zaczął komponować pierwsze muzyczne brzmienia. Pseudonim Swinger Piotrek używa tylko w świecie disco polo. Przyjaciele bardzo często zwracają się do niego Eddie lub Ed.

Piotr jako Swinger dał poznać się słuchaczom disco 8 listopada 2019 roku, kiedy to na łamach wytwórni Lemon Records opublikował debiutancki singiel pt. „Lody”, czyli opowieść o kobiecie z tramwaju, którą chciał poderwać. Los sprawił, że to ona pierwsza daje znaki. Produkcję w serwisie YouTube odtworzono ponad 32 mln razy a licznik cały czas odnotowuje nowe przychody. „Lody” dały artyście przepustkę do tworzenia nowych propozycji.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - przeżyjmy to jeszcze raz! Jak oglądać koncerty online?

Najlepszy Koncert Świata VOX FM - Gdynia 2022

„Bejbi” – najnowszy utwór Swingera - jest historią chłopaka zakochanego po uszy w pięknej dziewczynie o błękitnych oczach, z którą bardzo chce być mimo tego, że okropnie działa mu na nerwy Wszystko dlatego, że kocha ją nad życie. Miłość jest na tyle silna, że chłopak świata poza nią nie widzi co potwierdza słowami: „Tak mnie za tobą zabrało”. Jest dla niego jedyną, jedyną „bejbi” na wieki wieków. Kiedy ukochana go dotyka, całuje czy patrzy na niego mężczyzna uświadamia sobie, że gdziekolwiek ona, tam i on! Wie, że pojedzie za nią w świat, z tęsknoty pękłoby mu serce!

Teledysk do utworu nagrano nad Zalewem Lisowice k./Skierniewic. W klipie wystąpiły cztery tancerki ubrane w stroje ludowe oraz w roli głównej – ukochana bohatera utworu. W teledysku zobaczymy również TikTok fanów Swingera, którzy na potrzeby tego teledysku nagrali wideo do klipu. To pewnego rodzaju podziękowanie ze strony artysty za wsparcie. Każdy kto nagrał swój materiał, a TikTok dołożył przysłowiowe ‘’pięć groszy’’ do powstania teledysku, który podziwiać będzie cała Polska!

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - Gdynia. kto gra? Gdzie i o której start imprezy VOX FM?