TVP „Sylwester Marzeń z Dwójką” znów odbędzie się w Zakopanem

i

Autor: materiały prasowe TVP „Sylwester Marzeń z Dwójką” w Zakopanem

Sylwester Marzeń 2022/2023 - kto wystąpi? Czy będzie disco polo? Nowy prezes TVP podjął decyzję w sprawie imprezy

2022-09-15 11:29

Sylwester Marzeń 2022/2023 z pewnością odbędzie się w Zakopanem. Nowy prezes TVP potwierdził miejsce sztandarowej imprezy, jednak fani disco polo obawiają się, czy bez Jacka Kurskiego sylwester z disco polo i występami Zenka Martyniuka to już przeszłość. Kto wystąpi na scenie w Zakopanem w nocy z 31 grudnia 2022 na 1 stycznia 2023?

Sylwester marzeń 2022/2023 to jeszcze dość odległa przyszłość, ale już wiadomo, ze impreza odbędzie się jak zawsze w Zakopanem. Poprzedni prezes TVP - Jacek Kurski przyzwyczaił fanów disco polo, że podczas ostatniej nocy w roku na scenie występują gwiazdy muzyki tanecznej. Po tym jak nowy prezes – Mateusz Matyszkowicz zrezygnował z koncertu na otwarciu przekopu Mierzei Wiślanej miłośnicy imprezy zastanawiają się czy tradycyjnie wystąpi Zenek Martyniuk i inne gwiazdy gatunku.

Sylwester Marzeń 2022/2023 odbędzie się w Zakopanem. Czy wystąpi Zenek Martyniuk i inne gwiazdy disco polo?

Sylwester 2022/2023 będzie wyglądał podobnie jak poparzenia impreza, na której wystąpił m. in. Zenek Martyniuk i Akcent, Thomas Anders z Modern Talking, Julio Iglesias Junior, Jason Derulo, Maryla Rodowicz, Roksana Węgiel, Sławomir, Boys, Defis, Weekend, MIG i Piotr Kupicha. Mimo, że nowy prezes TVP raczej nie przepada za disco polo, to wszystko wskazuje na to, że tegoroczna impreza również będzie obfitować w gwiazdy gatunku. Nie zmieni się także miejsce – Sylwester Marzeń 2022/2023 odbędzie się pod Tatrami. Choć nie ma jeszcze oficjalnych umów, portal Wirtualnemedia.pl dinformuje, że miejsce pozostanie niezmienne. TVP ponownie zorganizuje imprezę w Zakopanem.

ZOBACZ TEŻ: Roztańczony PGE Narodowy 2022 - ostatnia szansa na tańsze bilety! Jeśli nie zdążysz - słuchaj VOX FM

Mateusz Matyszkowicz ma co prawda inne ciągoty muzyczne niż Jacek Kurski, ale z drugiej strony wie, że disco polo to dobry nośnik serwowania widzom poważniejszych treści – mówi informator portalu Wirtulanemedia.pl. Kolejny dodaje, że Ale wiem na pewno, że „Zenek Martyniuk, i Boysi będą nadal pojawiali się w publicznej telewizji. Nie znikną. Może tylko będą rzadziej na ekranach”.

Nie ma jeszcze podpisanych umów dotyczących organizacji Sylwestra Marzeń w Zakopanem, a nie listy gwiazd, które wystąpią na imprezie TVP. Jednak do imprezy zostało jeszcze sporo czasu,  a o tym kto zagra w Zakopanem z pewnością dowiecie się z voxfm.pl

Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Gala Piosenki Chodnikowej odbyła się w...
Top Girls śpiewają "O Tobie Kochana" zespołu Milano - tylko w VOX FM