TVP „Sylwester Marzeń z Dwójką” znów odbędzie się w Zakopanem

i

Autor: materiały prasowe TVP „Sylwester Marzeń z Dwójką” w Zakopanem

Sylwester Marzeń 2022/2023 – kto wystąpi? Lista gwiazd disco polo i pozostałych, które pojawia się na scenie w Zakopanem 31 grudnia

2022-12-15 11:51

Sztandarowa impreza TVP wraca do Zakopanego. „Sylwester marzeń z Dwójką" 2022/2023 znów odbędzie się w stolicy polskich Tatr. Wystąpią gwiazdy disco polo i nie tylko. Będzie więc Zenek Martyniuk z zespołem Akcent. 31 stycznia w Zakopanem nie zabraknie także Blanki, Justyny Steczkowskiej i wielu innych artystów. Sprawdź, kto wystąpi na sylwestrze z TVP.

„Sylwester Marzeń z Dwójką” to jedno z największych tego typu wydarzeń w Polsce i sztandarowa impreza TVP. Podczas, gdy Polsat organizuje swojego sylwester 2022/2023 w Chorzowie i zaprasza głównie gwiazdy pop i rock, to TVP jak zawsze uraczy fanów disco polo i nie tylko. Kto wystąpi?

Sylwester Marzeń z Dwójką 2022/2023. Kto wystąpi w Zakopanem? Lista gwiazd disco polo

„Sylwester Marzeń z Dwójką” w TVP ku uciesze fanów disco polo, od lat ma twarz Zenka Martyniuka. Także i w 2022 roku nie zabraknie króla disco polo. Oprócz niego na scenie w Zakopanem wystąpią m.in.: Marcin Miller i zespół Boys, Piękni i Młodzi, Playboys, Weekend, Defis, Classic, MiłyPan, Sławomir i Kajra oraz Voyager.

Sylwester TVP 2022/2023. Jacy artyści wystąpią w Zakopanem?

Oprócz gwiazd disco polo na scenie Sylwestra Marzeń 2022/2023 w Zakopanem nie zabraknie także artystów reprezentujących inne gatunki muzyczne. 31 grudnia podczas sylwestra z TVP wystąpią również: Edyta Górniak, Justyna Steczkowska z synami, Marina, Sara James, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Daria, Komodo, Thomas Anders, ukraińska supergwiazda Dzidzio, Maja Hyży, Kasia Moś, KOMBI Łosowski, Kuba Szmajkowski, Jan Majewski, zespół Felivers czy Don Vasyla, Staszek Karpiel-Bułecka, Blanka

ZOBACZ TEŻ: Sylwester 2022/2023 z Polsatem. Kto wystąpi? Gdzie jest impreza?

Sylwester Marzeń 2022/2023. Prowadzący sylwestra w TVP

Oprócz artystów na scenie w Zakopanem nie zabraknie także gwiazd TVP. Sylwester Marzeń 2022/2023 poprowadzą Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Iza Krzan, Tomasz Kammel, Aleksander Sikora oraz Norbi.

Sonda
Która impreza lepiej się zapowiada: Sylwester z TVP czy z Polsatem?
Gwiazdy składają wyjątkowe życzenia świąteczne dla słuchaczy VOX FM!