TVP „Sylwester Marzeń z Dwójką” znów odbędzie się w Zakopanem

i

Autor: materiały prasowe TVP „Sylwester Marzeń z Dwójką” w Zakopanem

Sylwester Marzeń z Dwójką 2022/2023 – powtórka. Kiedy i o której godzinie oglądać w telewizji?

2023-01-05 11:09

Kiedy i gdzie powtórka z imprezy w Zakopanem? Sylwester marzeń z Dwójką 2022/2023 obejrzały miliony ludzi w telewizji, a tysiące bawiło się w stolicy polskich Tatr. Jednak nie wszyscy mogli obserwować imprezę w tym czasie. Dla tych, którzy chcą zobaczyć zabawę z Zenkiem Martyniukiem i innymi gwiazdami disco polo telewizja przygotowała powtórkę.

Sylwester w Zakopanem 2022/2023 przeszedł już do historii, ale zarówno TVP jak i fani muzyki tanecznej chętnie przeżyją to jeszcze raz. Dlatego telewizja zaplanowała powtórkę imprezy, oczywiście chodzi o powtórkę emisji. „Sylwester Marzeń z Dwójką” 2022/2023 było można obejrzeć znów 1 stycznia. Ale będzie kolejna okazja w najbliższym czasie.

Sylwester Marzeń z Dwójką 2023 – Powtórka. Kiedy oglądać?

Sylwester Marzeń z Dwójką 2022/2023 można było oglądać w TVP 2, 31 stycznia od 20:00. Powtórkę w telewizji można było obejrzeć 1 stycznia. Ci, którzy przegapili albo chcą przeżyć to jeszcze raz mają kolejną szansę. Powtórka sylwestra w Zakopanem już w czwartek, 5 stycznia 2023 o godzinie  20:50 w TVP2.

Sylwester Marzeń z Dwójką - wykonawcy. Kto wystąpił w Zakopanem?

Sylwester Marzeń z Dwójką w TVP ku uciesze fanów disco polo, od lat ma twarz Zenka Martyniuka. Także i podczas imprezy 2022/2023 nie zabrakło króla disco polo. Oprócz niego na scenie w Zakopanem wystąpili m.in.: Black Eyed Peas, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska z synami, Marina, Sara James, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Daria, Komodo, Thomas Anders, ukraińska supergwiazda Dzidzio, Maja Hyży, Kasia Moś, KOMBI Łosowski, Kuba Szmajkowski, Jan Majewski, zespół Felivers, Don Vasyl, Staszek Karpiel-Bułecka, Blanka, Daria, Marcin Miller i zespół Boys, Piękni i Młodzi, Playboys, Weekend, Defis, Classic, MiłyPan, Sławomir i Kajra oraz Voyager. Sylwestrową noc w TVP poprowadzili: Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Iza Krzan, Tomasz Kammel, Aleksander Sikora oraz Norbi.

ZOBACZ TEŻ: Magda Narożna powinna uczyć się od Sławomira. Gwiazda disco polo pokazuje ostatnie chwile w „Zakopanym”

Najlepszy Koncert Świata 2022 VOX FM: Jorrgus (cały występ)