Sylwestrowe S.O.S. w VOX FM.  Rady Seby dobrze znać, ale lepiej nie korzystać

i

Autor: VOX FM Sylwestrowe S.O.S. w VOX FM. Rady Seby dobrze znać, ale lepiej nie korzystać

Sylwestrowe S.O.S. w VOX FM. Rady Seby dobrze znać, ale lepiej nie korzystać

2021-12-31 5:19

Ostatnie odliczanie do imprezy sylwestrowej w VOX FM z cennymi radami Typowego Seby. Człowiek, który był wszędzie i widział wszystko to prawdziwy cesarz melanżu. W VOX FM sprzeda większość swoich patentów na tanią zabawę. Kiedy?

Sylwestrowe S.O.S. w VOX FM z gościem specjalnym. Już 31 grudnia, w ostatni dzień wspaniałego 2021 roku, który milusio upływa w rytmie hitów Typowy Seba sprzeda patenty na tanią zabawę sylwestrową. Spokojnie, gorsza za te cenne rady nie weźmie. Z dobroci serca powie co i jak zrobić, by się zabawić, a nie zastawić. Sylwestrowe rady, a może bardziej posylwesrtowe złote myśli wujka Staszka rodem z filmu „Sztos”, o tym, że „pić, to trzeba umić”, Typowy Seba zna aż za dobrze. Nic nie może go zaskoczyć, a już na pewno nie taki banał, jak impreza sylwestrowa. Bawi się jak umie, a umie to robić. Kasę ma, ale wydaje na ciuchy i żel, więc imprezuje budżetowo. Wszystko opowie w VOX FM. Startuje w Sylwestra tuż po godzinie 10. Z rad... Lepiej nie korzystać.

ZOBACZ TEŻ: Wyjątkowe wydanie Best Listy VOX FM. Kto zwycięży Best 100?

Poranne Wyjce - Topky

QUIZ: Największe dramy 2021 roku

Pytanie 1 z 12
Pewna gwiazda napisała na Twitterze, że nie zamierza się szczepić przeciwko COVID-19, ponieważ kolega jej kuzyna został po szczepieniu impotentem. Tę informację zdementował minister zdrowia kraju, w którym rzekomy mężczyzna mieszka. O kim mowa?