gwiazdy

Sylwia Bomba szuka asystentki! Jej lista wymagań może Was zdziwić

2024-04-04 12:59

Sylwia Bomba to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd TTV. Jej kariera rozkwitła dzięki udziałowi w programie Gogglebox. Przed telewizorem, a także występowi w Tańcu z gwiazdami. Obecnie celebrytka może pochwalić się setkami tysięcy obserwujących na swoim Instagramie. Okazuje się, że przy jej nadmiarze pracy, potrzebuje pomocy.

Sylwia Bomba poszukuje asystentki

Program Gogglebox. Przed telewizorem dla wielu osób był trampoliną do kariery. Zwyczajni ludzie, którzy zasiedli przed telewizorem i komentowali programy w TTV z dnia na dzień stali się gwiazdami. Część z nich mogła dzięki temu porzucić swoją dotychczasową pracę, a inni bardzo mocno rozwinęli swoje social media. Jedną z takich osób była Sylwia Bomba. Ta obecnie na Instagramie może pochwalić się ponad 904 tysiącami obserwujących. Celebrytka na bieżąco dzieli się z nimi informacjami z jej życia, zamieszcza różne fotki, filmy i relacje. Czasem ma również współprace z markami. To z pewnością zajmuje jakąś część jej czasu. Dlatego gwiazda poszukuje obecnie asystentki! Czym miałaby się ona zajmować i jakie są wobec niej wymagania? Niektórzy fani mocno się zdziwili. 

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Tego od asystentki chce Sylwia Bomba

Wielu osobom posiadanie asystentki kojarzy się z luksusem, na który mogą pozwolić sobie tylko największe gwiazdy. Ostatnio jednak ten zawód jest coraz popularniejszy również w przypadku influencerów. Ci w związku z dużą ilością współprac i sesji zdjęciowych niejednokrotnie potrzebują wsparcia. Na podobny krok zdecydowała się Sylwia Bomba. Ta przedstawiła wymagania wobec osoby, która miałaby być jej asystentką. Czego oczekuje? Przede wszystkim pracy stacjonarnej. Oprócz tego asystentka byłaby odpowiedzialna za nagrywanie, tzw. backstage ze wszystkiego i generalnie nagrywanie na social media. Poza tym miałaby się zajmować pocztą i paczkami, a także wstawianiem i wysyłaniem rzeczy z jednej z platform sprzedażowych. Przydałoby się też prawo jazdy. A jakie wynagrodzenie oferuje Sylwia Bomba? To już pozostaje zagadką, bo poza oczekiwaniami nie zdradziła benefitów.