telewizja

Sylwia Bomba z Gogglebox. Przed telewizorem dodała zaskakujące nagranie. Czas na nowy etap w jej życiu?

2024-06-30 12:09

Sylwia Bomba z programu Gogglebox. Przed telewizorem już od wielu lat robi karierę w mediach. Mnóstwo osób obserwuje ja również w sieci. Tylko na jednym z profili ma ponad 900 tysięcy obserwatorów. Ostatnio pokazała im nagranie, które dla wielu może być sporym zaskoczeniem. Czas na kolejny życiowy krok?

Gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem Sylwia Bomba zaskoczyła widzów

Program Gogglebox. Przed telewizorem wykreował wiele nowych gwiazd. Jedni z jego uczestników robią mniejsze kariery, a inni większe. Sporo zyskała niewątpliwie Sylwia Bomba, która w produkcji TTV występuje od pierwszego sezonu. To przysporzyło jej mnóstwo fanów, na co najlepszym dowodem jest jej profil na Instagramie, który obserwuje ponad 900 tysięcy osób, a to wynik, o którym mogą pomarzyć np. niektóre serialowe aktorki. Aczkolwiek nie powinien on dziwić. Sylwia Bomba z programu Gogglebox. Przed telewizorem prezentuje bowiem w sieci swoje życie, z którym wiele kobiet może się utożsamiać. Gwiazda pokazuje bowiem, jak spędza czas ze swoim partnerem i córeczką, a czasem daje i ciekawe porady. Ostatnio jednak Sylwia Bomba nieco zaskoczyła swoich followersów.

Tatuaż | Pawelec robi robotę

Gogglebox. Przed telewizorem: Sylwia Bomba dba o talent córki

Widzowie programu Gogglebox. Przed telewizorem mogą zobaczyć w sieci wiele momentów z życia Sylwii Bomby. Ta prezentuje rzeczywistość bez lukru. Jakiś czas temu dodała np. story, na którym jej córeczka jest na nią "obrażona". Są jednak na szczęście i zdecydowanie bardziej pozytywne chwile. Sylwia BombaGogglebox. Przed telewizorem pochwaliła się bowiem ostatnio swoim obserwatorom nowym etapem w jej życiu, a dokładniej to w życiu jej córki. Uradowana mama pokazała filmik, na którym jej pociecha stoi w słuchawkach przed studyjnym mikrofonem i coś nagrywa. Co z tego powstanie? Tego nie wiadomo. Może to być np. dubbing do filmu, jednak sądząc po tym, co można zobaczyć na monitorze, to wygląda to, jakby córka gwiazdy Gogglebox. Przed telewizorem szykowała piosenkę. Na to, co faktycznie szykuje Sylwia Bomba i jej pociecha musimy poczekać. Na pewno będzie to spora niespodzianka, bo celebrytka podpisała story "New is coming...".