telewizja

Sylwia Bomba z Gogglebox. Przed telewizorem ma wstydliwy problem? Okazuje się, że ma go więcej kobiet!

2024-06-17 22:17

Sylwia Bomba to jedna z najbardziej znanych gwiazd w programie Gogglebox. Przed telewizorem. Występuje w nim od samego początku, a widzowie dość mocno ją polubili. Ostatnio podzieliła się ze swoimi obserwatorami dość zaskakującym wyznaniem. Okazuje się jednak, że nie jest jedyną osobą, która tak robi.

Gogglebox. Przed telewizorem: Sylwia Bomba podzieliła się wyznaniem

Każdy, kto choć raz oglądał program Gogglebox. Przed telewizorem na TTV z pewnością doskonale pamięta charakterystyczną uczestniczkę. Sylwia Bomba to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych postaci w tym formacie. Pojawia się w nim od samego początku, a w sieci obserwują ją ponad 900 tys. osób. Trudno się temu dziwić. Charakteryzuje ją spore poczucie humoru, a także spory kontakt z jej followersami. Gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem regularnie odpisuje bowiem na komentarze i przekazuje widzom wiadomości o tym, co dzieje się w jej życiu. Można zobaczyć m.in., jak spędza czas z córeczką i aktualnym partnerem. Ostatnio jednak przekazała widzom Gogglebox. Przed telewizorem dość zaskakującą wiadomość. I okazuje się, że nie jest jedyną, która tak robi.

Tatuaż | Pawelec robi robotę

Gogglebox. Przed telewizorem: Sylwia Bomba unika tego obowiązku

Sylwia BombaGogglebox. Przed telewizorem nie ma przed swoimi obserwatorami większych tajemnic. Pokazuje im nie tylko codzienne życie, ale i m.in. to jak odpoczywa i bawi się podczas wakacji. Nie samą rozrywką jednak człowiek żyje. Ostatnio gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem przekazała bowiem swoim fanom wiadomość na temat jej podejścia do obowiązków. Do czego się przyznała? Okazuje się, że nie robi jednej rzeczy! "Ja np. nie wynoszę śmieci, nigdy 😂" - napisała Sylwia BombaGogglebox. Przed telewizorem w opisie do jej najnowszego postu. Pod tym zyskała spore uznanie ze strony swoich obserwatorek, które przyznały się do podobnego "wstydliwego problemu". Najważniejszym w związku jest, jak widać odpowiedni podział obowiązków.