telewizja

Sylwia Bomba z Gogglebox. Przed telewizorem powiedziała o kasie. Tyle co miesiąc dostaje na konto

2024-05-23 16:05

Sylwia Bomba to jedna z najpopularniejszych gwiazd TTV. Swoją karierę rozkręcała w programie Gogglebox. Przed telewizorem jednak szybko pojawiła się w innych produkcjach. Wzięła udział m.in. w show Taniec z gwiazdami. Obecnie w sieci obserwuje ją ponad 900 tys. fanów. Z tymi podzieliła się ostatnio informacją o pieniądzach.

Gogglebox. Przed telewizorem: Sylwia Bomba szczerze o pieniądzach

Sylwia Bomba to zdecydowanie jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TTV. Celebrytka swoją przygodę z tą stacją zaczynała w programie Gogglebox. Przed telewizorem i choć nadal się w nim pojawia, to w ostatnich latach w jej życiu wydarzyło się sporo. Sylwia Bomba wystąpiła bowiem m.in. w programie Taniec z gwiazdami. Zyskała też pokaźne grono obserwatorów w sieci. Tylko na Instagramie followuje ją ponad 900 tys. osób. Oprócz etatu celebrytki Sylwia BombaGogglebox. Przed telewizorem zajmuje się również wychowywaniem córeczki. Prywatnie miejsce w jej sercu zajmuje Grzegorz Collins, z którym są oficjalną parą. Jednak mimo swoich licznych aktywności gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem nie zapomina o swoich fanach. Z tymi podzieliła się ostatnio informacją nt. pieniędzy.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Sylwia Bomba z Gogglebox. Przed telewizorem o 800+

Gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem nie ma raczej większych tajemnic przed swoimi obserwatorami w sieci. Sylwia Bomba co jakiś czas robi nawet dla nich popularne Q&A, w którym obserwatorzy mogą zadawać jej pytania. Ostatnio podczas jednej z takich okazji padło pytanie o to, czy bohaterka Gogglebox. Przed telewizorem pobiera 800+. Co odpowiedziała na to Sylwia Bomba? Odpowiedź może być dla niektórych zaskoczeniem, gdyż jedna z głównych twarzy TTV przyznała, że tak. Wyjaśniła, że od lat prowadzi firmę i płaci podatki. A pieniądze z 800+ odkłada na konto oszczędnościowe jej córki Tosi. Zapewne dzięki takiej postawie dziewczynka będzie miała łatwiejszy start w dorosłość.