gwiazdy

Sylwia Bomba z Gogglebox. Przed telewizorem spełniła swoje marzenie! Nie uwierzycie o co chodzi

2024-06-16 12:26

To chyba jedna z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd TTV. Sylwia Bomba, która w programie Gogglebox. Przed telewizorem pojawia się od samego początku, dzieli internautów, ale i same gwiazdy stacji. Niemniej nie może narzekać na brak fanów i obserwatorów w sieci. Z tymi podzieliła się spełnieniem swojego marzenia.

Gogglebox. Przed telewizorem: Sylwia Bomba spełniła marzenie

Każdy, kto choć raz oglądał program Gogglebox. Przed telewizorem na TTV na pewno ją zapamiętał. Bo to osoba obok, której nie można przejść obojętnie. Sylwia Bomba to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd TTV. W sieci obserwuje ją ponad 900 tys. osób, co dobitnie świadczy o tym, że udało się jej osiągnąć sukces. Innym dowodem na to, jest fakt, że wystąpiła w programie Taniec z gwiazdami, a nie każdy może to zrobić. I choć bohaterka Gogglebox. Przed telewizorem pojawia się w show od blisko 10 lat, to oczywiście nie wszyscy ją lubią. Jej spora grupa osób, które za nią nie przepadają. Ba, nie wszyscy ją lubią nawet w samym gronie gwiazd TTV. Niemniej Sylwia Bomba nie narzeka na brak sprzymierzeńców i popularności. Ostatnio ze swoimi fanami podzieliła się wyjątkową wiadomością.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Sylwia Bomba z TTV realizuje cele

Sylwia Bomba z programu Gogglebox. Przed telewizorem nie może szczególnie narzekać na swoje życie. Jest rozpoznawalną gwiazdą TTV, realizuje się w programie Gogglebox. Przed telewizorem, ma uroczą córkę, a ostatnio odnajduje się i w ramionach kochającego partnera. Na przestrzeni lat przeszła sporą metamorfozę, która pozytywnie wpłynęła na jej wygląd. A ostatnio nawet spełniła swoje marzenie! O czym śniła Sylwia Bomba z programu Gogglebox. Przed telewizorem? To dla niektórych osób może być niemałym zaskoczeniem. Gwiazda TTV dodała bowiem ostatnio post na swojego Instagrama, w którym napisała: Jak to w życiu mawiają spełniaj marzenia… mi w końcu się spełniło marzenie o facecie w super furze 😂 jak Wam się podoba taka jazda? Rzecz jednak w tym, że fura jest... dość mała, bo to różowa zabawka dla dzieci. Niemniej cieszymy się, że Sylwia Bomba dobrze się bawi w życiu i życzymy spełniania kolejnych marzeń!