telewizja

Sylwia Bomba z Gogglebox. Przed telewizorem wrzuciła szokujące nagranie. Fanom łzy napłynęły do oczu

2024-06-20 8:27

Telewizja TTV od wielu lat nadaje programy, które pokochali Polacy. Jednym z nich jest Gogglebox. Przed telewizorem, z którego znana jest Sylwia Bomba. Ta wstawiła ostatnio do sieci nagranie, które niejednego mogło zszokować. Do tego stopnia, że widzowie nie kryli wzruszenia. Trudno się im zresztą dziwić.

Sylwia Bomba wzruszyła internautów nagraniem

Tej gwiazdy programu Gogglebox. Przed telewizorem raczej nikomu nie trzeba szczególnie przedstawiać. Sylwia Bomba występuje w produkcji TTV od pierwszego sezonu i przez blisko 10 lat zdążyła zgromadzić pokaźne grono fanów. O tym najlepiej świadczy jej profil na Instagramie. Sylwia BombaGogglebox. Przed telewizorem jest bowiem obserwowana w sieci przez ponad 900 tysięcy osób! A o takiej liczbie wiele gwiazd może tylko pomarzyć. Fani pokochali Sylwię za jej naturalność. Ma ona również regularny kontakt ze swoimi fanami. Odpowiada na ich komentarze pod postami, a także codziennie zdaje im relacje ze swojego życia. Ostatnio gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem podzieliła się ze swoimi obserwatorami wyjątkowym nagraniem. To mocno wzruszyło jej miłośników.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem poruszyła obserwatorów

Sylwia Bomba przed swoimi fanami nie ma większych tajemnic. Nie tylko pokazuje to, jak sama spędza na co dzień czas, ale i m.in. pokazuje swoją córkę, na co decyduje się nie każda gwiazda. W zasadzie to można powiedzieć, że widzowie znają całą rodzinę gwiazdy Gogglebox. Przed telewizorem. Ostatnio bowiem Sylwia Bomba wrzuciła na swojego Instagrama wyjątkowe nagranie. Na tym możemy zobaczyć, jak jej córeczka spędza czas ze swoim dziadkiem w samochodzie. I patrząc na filmik, to świetnie się przy tym bawi. Zerkając na komentarze, to obserwatorzy też świetnie się ubawili i wzruszyli. Każdemu życzymy takich wspaniałych relacji rodzinnych jakie ma Sylwia BombaGogglebox. Przed telewizorem.