Sylwia Grzeszczak przerwała koncert Beaty Kozidrak! Jak zareagowała wokalistka?

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Sylwia Grzeszczak przerwała koncert Beaty Kozidrak! Jak zareagowała wokalistka?

2024-06-17 0:26

Czegoś takiego raczej nikt się nie spodziewał! Chyba wszyscy przyzwyczailiśmy się już do nietypowych wydarzeń na koncertach, jednak niecodziennie zdarza się, by jedna gwiazda wchodziła drugiej na scenę w trakcie jej występu. Tak stało się podczas ostatniego koncertu Beaty Kozidrak. Przerwała go... Sylwia Grzeszczak.

Sylwia Grzeszczak przerwała występ Beaty Kozidrak

Zarówno Sylwia Grzeszczak, jak i Beata Kozidrak to dwie ikony, jeśli chodzi o polską muzykę. Obie wokalistki mają na swoim koncie mnóstwo numerów, które są uwielbiane przez fanów. Beata Kozidrak tworzyła je z zespołem Bajm przez ponad 40 lat. To chociażby hity Co mi Panie daszBiała armiaJózek, nie daruję ci tej nocy czy Piechotą do lataSylwia Grzeszczak też zrobiła wiele numerów, które w sieci wykręcają wielomilionowe wyświetlenia. Wszyscy znają z pewnością takie kawałki, jak O nich, o tobieMałe rzeczy czy Księżniczka. Mając tyle hitów obie wokalistki występują na mnóstwie koncertów, a temu sprzyja obecny, letni sezon. Ostatnio jednak podczas jednego z występów zdarzyło się coś nieoczekiwanego. Sylwia Grzeszczak weszła na scenę podczas koncertu, który dawała Beata Kozidrak

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Sylwia Grzeszczak na koncercie Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak niejednokrotnie na swoich koncertach rozmawia ze zgromadzoną publicznością. Podczas jej ostatniego występu w Sosnowcu zwróciła się do fanów słowami: Bardzo ciepło przyjęliście Sylwię Grzeszczak, która jest fantastyczna. Mogę powiedzieć, że jest moją przyjaciółką. Przeżyła trudne chwile, ale każda z nas, artystek... Nam nie jest łatwo, może tak powiem, ale mnie jest super, ja jestem szczęśliwa. I teraz tę piosenkę chciałabym zadedykować z całego serca, właściwie z dwóch serc. Wtedy też zaczęła wykonywanie znanego utworu Dwa serca, dwa smutki. Nikt jednak nie spodziewał się raczej, co wydarzy się wtedy na scenie. W trakcie śpiewania weszła na nią bowiem Sylwia Grzeszczak, która wykrzyczała: Beata jest najlepsza. Beata odpowiedziała: Dzięki, Sylwia, jesteś kochana. Cudowna dziewczyna! Trzeba przyznać, że to piękny gest ze strony obu artystek. Tym bardziej, że showbiznes często przepełniony jest zazdrością i fałszem.

Listen on Spreaker.