Krzysztof Rutkowski

i

Autor: AKPA

rośnie gwiazda?

Syn Krzysztofa Rutkowskiego na pierwszych stronach gazet. Tak junior cieszy się z publikacji o komunii

2024-05-15 12:11

Nie milkną echa po głośnym przyjęciu w rodzinie Rutkowskich, które miało miejsce w drugi weekend maja. Była to Pierwsza Komunia Święta syna detektywa, połączona z drugim ślubem Krzysztofa i Mai Rutkowskich. Okazuje się, że nie tylko internet rozpisywał się o wydarzeniu, ale także prasa. Tak na artykuł na kolorowym papierze zareagował 10-latek. Będziecie zaskoczeni!

Nie milkną echa po "ślubo-komunii" w rodzinie Rutkowskich, która odbyła się w drugi weekend maja i była naprawdę na bogato! Dziś mówią o tym wszyscy. Balony, tort, prezenty, wielu gości i pełno niespodzianek. Mówi się, że detektyw razem z małżonką za zorganizowanie przyjęcia wydali około 100 tysięcy euro! Na imprezie pojawiło się około 200 gości, a na dworze czekał na syna Rutkowskich wyjątkowy prezent. Były to dwa wymarzone auta chłopca - sportowe BMW z silnikiem E46, które kosztowało uwaga... 200 tysięcy złotych, a także drugi elektryczny pojazd, który wyniósł rodziców juniora około 40 tysięcy złotych. Zdjęcia z wydarzenia, jak i aranż całej imprezy i to, co na niej się działo jest tematem numer jeden nie tylko w internecie, ale także w gazetach! Wiemy jak na publikacje o przyjęciu w popularnym czasopiśmie zareagował syn detektywa!

ZOBACZ TAKŻE: Dawid Narożny zagrał na przyjęciu weselno-komunijnym u Rutkowskich. Show czy przesada?

Modelki podbiły polską branżę muzyczną. Kim są dziewczyny śpiewające "Chyba, że z Tobą"?

Tak syn Rutkowskiego zareagował na news o komunii w gazecie!

Ślub i komunia w rodzinie Rutkowskich stała się tematem numer jeden w polskich mediach. Od kilku dni mówi o tym każdy i wspomina, co wydarzyło się na przyjęciu. Sieć obiegły zdjęcia z wydarzenia, a relacja pojawiła się nawet w popularnych czasopismach. Jak na takie publikacje zareagował 10-letni syn Krzysztofa i Mai Rutkowskich? W internecie pojawiło się nagranie na którym junior intensywnie przegląda najnowszą prasę i jest dumny z tego, że jego zdjęcia znalazły się nie tylko na pierwszej stronie, ale także zajęły dużo miejsca w środku. Na sam koniec nagrania junior przybija piątkę ze swoim ojcem i widać, że oboje są niesamowicie podekscytowani, że o ich nietypowej imprezie mówi dzisiaj każdy. Reakcję chłopca i Krzysztofa Rutkowskiego zamieszczamy poniżej.