CELEBRYCI

Dawid Narożny zagrał na przyjęciu weselno-komunijnym u Rutkowskich. Show czy przesada?

2024-05-13 22:43

Miniony weekend okazał się bardzo szalony dla rodziny Rutkowskich. Detektyw wraz ze swoją wybranką serca zorganizowali nie tylko przyjęcie komunijne swojego 10-letniego syna, ale także swoje wesele. Ku zaskoczeniu wszystkich gwiazdą wieczoru okazał się być Dawid Narożny i jego żona Joanna. Para dała koncert na żywo!

Ślubo-komunia? Na taki pomysł wpadli Krzysztof i Maja Rutkowscy, którzy w miniony weekend bawili się na parkiecie do białego rana. Było dużo gości, pełno niespodzianek i zaskoczeń, które goście i internauci z pewnością zapamiętają na długo! Ale zacznijmy od początku. Krzysztof i Maja Rutkowscy stanęli na ślubnym kobiercu po raz drugi. Pierwszy raz miało to miejsce w 2019 roku, a pięć lat później zrobili to ponownie. Co ciekawe, druga przysięga miała miejsce dzień przed Pierwszą Komunią Świętą ich syna Krzysztofa juniora, który został obdarowany drogimi prezentami. 10-latek dostał między innymi dwa auta, których łączna wartość to około 240 tysięcy złotych! Nie, to nie są żarty, Sportowe BMW z silnikiem E46 kosztowało Rutkowskich około 200 tysięcy złotych, natomiast drugi elektryczny pojazd wyniósł rodziców juniora około 40 tysięcy złotych.

ZOBACZ TAKŻE: Disco Polo na Pierwszej Komunii Świętej w kościele przeszło do historii. Ten występ zszokował internautów!

Kamil Kossakowski z DiscoBoys w Wielkiej improwizacji - tylko w VOX FM

Dawid Narożny z żoną na przyjęciu u Rutkowskich

Rutkowscy nie szczędzili sobie ani na weselu, ani na przyjęciu komunijnym swojego syna. Zarówno pierwszego dnia, jak i drugiego, zafundowali gościom sporo emocji i wrażeń. Podczas przygotowań do ich drugiego wesela w pocie czoła pracowało wiele osób, a wszystko po to, by ten dzień był taki, jak sobie wymarzyli. Na bogato, bez żadnych skrupułów i ograniczeń. W jednym z wywiadów dla portalu Show News, Maja Rutkowski zdradziła ile mniej więcej kosztowały ich weselne atrakcje:

- W mediach krąży informacja, że nasze wesele będzie kosztować 100 tys. zł - za tyle to pewnie pokryjemy tzw. "talerzyk w restauracji". Same dekoracje, kwiaty i inne rzeczy, plus barmani, dwa bary, w których będą serwowane drinki, znacznie przewyższają tę kwotę. Poza tym na gości będą czekać m.in. pokaz fajerwerków, balonowa ścianka, fotobudka - powiedziała.

Na przyjęciu weselnym Rutkowskich zjawiło się około 200 osób. Wśród zaproszonych gości pojawił się między innymi Dawid Narożny ze swoją żoną Joanną, którzy ubrani na czarno zrobili muzyczne show! Zespół Piękni i Młodzi Dawid Narożny był jedną z atrakcji, a także Baciary, czyli najpopularniejszy zespół folklorystyczny w Polsce. Niekwestionowaną gwiazdą wieczoru była jednak Maja Rutkowski, która kilkukrotnie przebierała się w piękne suknie. Nie można zapomnieć także o Krzysztofie Rutkowskim i jego synu, którzy byli ubrani tak samo w błękitne garnitury, a w pewnym momencie przed wszystkimi nawet razem zaśpiewali.

Jak oceniacie ślubo-komunię Rutkowskich? Jedno jest pewne - było naprawdę na bogato, ale cóż... kto bogatemu zabroni?