Szpilki – „Jedna chwila”. Ta nowość disco polo zaprowadzi zespół na szczyt?

2022-08-25 11:13 AM.
Szpilki – „Jedna chwila”. Ta nowość disco polo zaprowadzi zespół na szczyt?
Autor: Youtube.com/ Disco Polo Lajf Szpilki – „Jedna chwila”. Ta nowość disco polo zaprowadzi zespół na szczyt?

Zespół Szpilki z kolejna nowością disco polo. Dziewczyny są na scenie od roku i z każdą, nowa piosenką pozytywnie zaskakują. Po premierze utworu „Jedna chwila” fani nie mają wątpliwości, że to jedna z najlepszych piosenek disco polo.

„Jedna chwila” to nowość zespołu Szpilki. Grupa pojawiła się na scenie disco polo z piosenką „Zaczaruję” rok temu i od razu skradły serca fanów gatunku. Marlena, Milena i Klaudia mają na koncie miliony odsłon w serwisie YouTube, a każdy nowy kawałek przyjmowany jest z entuzjazmem internautów. Nowość pod tytułem „Jedna chwila” to według internautów hit nadchodzących miesięcy i jedna z najlepszych piosenek w wykonaniu Szpilek.

ZOBACZ TEŻ: Milena z zespołu Szpilki w zmysłowej bieliźnie. Wokalistka przyprawia fanów o grzeszne myśli [GALERIA]

Szpilki – „Jedna chwila”. Ta nowość disco polo zaprowadzi zespół na szczyt?

Przy pracy nad nowością „Jedna chwila” Szpilki postawiły na współprace ze znanym kompozytorem, tekściarzem i wokalistą disco polo. Autorem tekstu i muzyki jest Łukasz Gesek. Za teledysk w wakacyjnym klimacie odpowiada Marcin Pijanowski – Intermedio, który ma na koncie wiele klipów gwiazd disco polo. Ale nie było, by takiego efektu gdyby nie Marlena, Klaudia i Milena – czyli zespół Szpilki. Głosy oraz uroda dziewczyn w połączeniu z muzyką i teledyskiem sprawiły, że fani nie mogą przestać słuchać. Dla wielu z nich piosenka „Jedna chwila” to najlepszy utwór Szpilek.

NIE PRZEGAP: Milena wije się na podłodze, a Marlena śpiewa do szczotki - Szpilki pokazały jak wygląda ich życie w trasie koncertowej

- Rok temu "Zaczaruje" i od tej pory hit za hitem. Swietna nuteczka ,super się tego słucha.

- Disco-Szpilki! Wspaniały hit na koniec lata! Nie można pomyśleć, że ten utwór trwał za długo czy za krótko. Najlepsze tempo! Do tego gwiazdy w bikini na plaży, świetna melodia i niebanalny tekst. Jesteście cool.

- Bravo Szpileczki. Rozkręcacie się coraz bardziej. Utworek bardzo melodyjny wasze głosy fajnie się komponują. Teledysk i nuta petarda. Wakacyjny hit.

- Nie mogę przestać słuchać i oglądać. No sztos, wasz najlepszy numer! - komentują internuci.

Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Gala Piosenki Chodnikowej odbyła się w...
Tribbs do Piwowarskiego "śpiewasz jak jazzman" - gość Pierwszej Zmiany VOX FM
Nasi Partnerzy polecają