Szpilki ruszają na podbój lata. Nowy girlsband na scenie disco polo z niespodzianką dla fanów

2021-06-09 10:56 AM.
Szpilki ruszają na podbój lata. Nowy girlsband na scenie disco polo z niespodzianką dla fanów
Autor: Instagram.com/zespolszpilki_official Szpilki ruszają na podbój lata. Nowy girlsband na scenie disco polo z niespodzianką dla fanów

Szpilki to stosunkowo nowy zespół na scenie disco polo, ale Klaudia, Milena i Marlena zdążyły już zyskać spore grono fanów, a być może nowym kawałkiem zdobędą kolejnych. Dziewczyny mają letnią nowość pod tytułem „Zaczniemy od buzi”. Kiedy premiera?

Szpilki urzekły fanów przede wszystkim talentem wokalnym, ale nie da się ukryć, że Klaudia, Marlena i Milena mają także sporo charyzmy i magnetyzująca urodę. Debiutancki teledysk Szpilek pod tytułem “Zaczaruję” ma miliony odsłon w serwie YouTube. Czy z piosenką „Zaczniemy od buzi” bezie podobnie? Czas pokaże. Na razie dziewczyny w mediach społecznościowych pokazują zdjęcia z planu i pracy przy nowości czym rozbudzają apetyty fanów.

Szpilki zdradziły także datę premiery swojego najnowszego teledysku! Piosenka  “Zaczniemy od buzi” wraz z teledyskiem trafi do  sieci już 24 czerwca! Z dobrych żródeł wiemy, że wcześniej będzie można jej posłuchać w VOX FM! Kiedy? Śledźcie uważnie  voxfm.pl - szczegóły  wkrótce.

Najlepszy Koncert Świata

QUIZ. Czy wiesz do czego służą te kobiece przedmioty?

Pytanie 1 z 9
Czym jest beautyblender?
Nasi Partnerzy polecają