Szpilki ruszają na podbój lata. Nowy girlsband na scenie disco polo z niespodzianką dla fanów

2021-06-09 10:56 AM.
Szpilki ruszają na podbój lata. Nowy girlsband na scenie disco polo z niespodzianką dla fanów
Autor: Instagram.com/zespolszpilki_official Szpilki ruszają na podbój lata. Nowy girlsband na scenie disco polo z niespodzianką dla fanów

Szpilki to stosunkowo nowy zespół na scenie disco polo, ale Klaudia, Milena i Marlena zdążyły już zyskać spore grono fanów, a być może nowym kawałkiem zdobędą kolejnych. Dziewczyny mają letnią nowość pod tytułem „Zaczniemy od buzi”. Kiedy premiera?

Szpilki urzekły fanów przede wszystkim talentem wokalnym , ale nie da się ukryć, że Klaudia, Marlena i Milena mają także sporo charyzmy i magnetyzująca urodę. Debiutancki teledysk Szpilek pod tytułem “Zaczaruję” ma miliony odsłon w serwie YouTube. Czy z piosenką „Zaczniemy od buzi” bezie podobnie? Czas pokaże. Na razie dziewczyny w mediach społecznościowych pokazują zdjęcia z planu i pracy przy nowości czym rozbudzają apetyty fanów.

Szpilki zdradziły także datę premiery swojego najnowszego teledysku! Piosenka  “Zaczniemy od buzi” wraz z teledyskiem trafi do  sieci już 24 czerwca! Z dobrych żródeł wiemy, że wcześniej będzie można jej posłuchać w VOX FM! Kiedy? Śledźcie uważnie  voxfm.pl - szczegóły  wkrótce.

Najlepszy Koncert Świata