Szpilki w coverze “Asereje” Las Ketchup. Fani disco polo się zachwycają

i

Autor: Screenshot Youtube/ Disco Polo Lajf Szpilki w coverze “Asereje” Las Ketchup. Fani disco polo się zachwycają

Disco polo

Kolejny muzyczny klasyk doczekał się wersji disco polo. Jak brzmi “Asereje” w wykonaniu Szpilek?

2023-08-31 20:38

Disco polowcy coraz częściej zabierają się za covery kultowych utworów, dostosowując je niejako do klimatu gatunku, który sami reprezentują. Ostatnio Marlena Sztando, Klaudia Przybyszewska i Milena Grzywacz z zespołu Szpilki podjęły się wyzwania i wzięły na warsztat wielki hit początku lat dwutysięcznych – “Asereje” zespołu Las Ketchup.

“Asereje” to jeden z tych utworów, które zna każdy, niezależnie od wieku. Niegdyś królował na wszelkiej maści dyskotekach i nie było dzieciaka, który nie byłby w stanie zatańczyć do niego zabawnego układu. Teraz dziewczyny z zespołu Szpilki postanowiły odkurzyć ten nieco zapomniany klasyk i tchnąć w niego zupełnie nowe życie. Jak im poszło?

Szpilki w coverze “Asereje” Las Ketchup. Internauci się zachwycają

Marlena, Milena i Klaudia zaprezentowały swoją wersję kultowego utworu podczas Festiwalu Weselnych Przebojów, który odbył się w połowie sierpnia, ale dopiero teraz całe nagranie trafiło do sieci. I wygląda na to, że Szpilki stanęły na wysokości zadania – komentarze są bowiem bardzo entuzjastyczne.

- Piękny Cover Dziewczyny

- Super wykonanie

- Jeny jak pięknie

- Super 10/10

...piszą internauci.

Pojawiły się nawet głosy, że… cover Szpilek jest lepszy od oryginału. A wy co sądzicie?

Sonda
“Asereje” – które wykonanie lepsze?

“Asereje” w interpretacji Szpilek to oczywiście niejedyny przypadek, w którym wokaliści disco polo mierzą się z klasykami. Nie tak dawno Czadoman zaśpiewał w radiu VOX FM utwór Seweryna Krajewskiego, czym dosłownie rozkochał w sobie słuchaczy, a Marcin Miller zaprezentował cudowną wersję “Flames of love” zespołu Fancy.  

VOX test wiedza ogólna