Szpilki - „Wenezuelski film” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

i

Autor: Instagram.com/zespolszpilki_official Szpilki - „Wenezuelski film” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

Szpilki - „Wenezuelski film” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

2022-02-16 9:56

„Wenezuelski film” to najnowsza piosenka zespołu Szpilki. Marlena, Klaudia i i Milena nagrały już teledysk do utworu, który część fanów może kojarzyć z koncertów jako „Życie to nie bajka”. Kawałka będzie można posłuchać jeszcze przed premierą tylko w VOX FM.

Szpilki pojawiły się na scenie disco polo z piosenką „Zaczaruję” rok temu i od razu skradły serca fanów gatunku. Marlena, Milena i Klaudia mają na koncie miliony odsłon w serwisie YouTube, a każdy nowy kawałek przyjmowany jest z entuzjazmem internautów. Podobnie jest z najnowszą piosenką Szpilek pod tytułem „Wenezuelski film”. Utwór jeszcze nie pojawił się w sieci, ale fani zespołu znają go z koncertów. Teraz dziewczyny nagrały teledysk do tego kawała, a premiera zaplanowana jest na 19 lutego. Jednak zanim piosenka trafi do sieci będzie można jej posłuchać w radiu. Szpilki - „Wenezuelski film” przedpremierowo tylko w VOX FM, w czwartek, 18 lutego o 20:25.

ZOBACZ TEŻ: Szpilki i BOYS przyłapani razem w studiu! Czy to oznacza wspólny hit?!

Marcin_Miller_NIECH_ZYJE_WOLNOSC

QUIZ. Największe romanse gwiazd kina. Sprawdź, czy pamiętasz, kto kogo kochał?

Pytanie 1 z 13
Zanim na zabój zakochał się pięknej prawniczce, był znany z romansów. George Clooney swego czasu tworzył parę między innymi z:
QUIZ. Największe romanse gwiazd kina. Sprawdź, czy pamiętasz, kto kogo kochał?