Szymmen z debiutanckim singlem. „Tańcz ze mną dziś do rana” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

i

Autor: YouTube.com/ Wydawnictwo Muzyczne Folk Szymmen z debiutanckim singlem. „Tańcz ze mną dziś do rana” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

Szymmen z debiutanckim singlem. „Tańcz ze mną dziś do rana” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

2021-12-29 11:16

Szymmen to nowa formacja na scenie disco polo. Duet z Oleśnicy zamierza podpić rynek sylwestrowym kawałkiem pod tytułem „Tańcz ze mną dziś do rana”. Piosenki będzie można posłuchać jeszcze przed premierą tylko w VOX FM.

Szymmen to duet, który tworzą Paulina Kumejko i Szymon Rakowski. Para z Oleśnicy uwielbia disco polo i postanowiła swoją pasją podzielić się ze światem. Lada dzień światło dzienne ujrzy ich debiutancki singiel pod tytułem „Tańcz ze mną dziś do rana”. Słowa i muzykę do piosenki napisał Szymon. Za aranż odpowiada Robert Balcerzak, który ma na koncie współpracę m.in. z zespołem Weekend i Daj To Głośniej. Premiera zaplanowana jest na 30 grudnia 2021, do sieci trafiła już zapowiedź kawałka. Wcześniej całej piosenki będzie można posłuchać w radiu. Szymmen i „Tańcz ze mną dziś do rana” przedpremierowo tylko w VOX FM 29 grudnia o godzinie 20:25.

ZOBACZ TEŻ: Top Girls – „Miłością pijana”. Gorąca taneczna nowość podbija serca fanów disco polo

QUIZ. Czy znasz te sylwestrowe hity? Do tych piosenek tańczył każdy

Pytanie 1 z 10
Który zespół wylansował megahit "Mamma Mia"?