Ta nowość może zaskoczyć. Rockowe brzmienie zespołu Daj To Głośniej. Grupa zmienia styl?

i

Autor: YouTube.com/DAJ TO GŁOŚNIEJ Ta nowość może zaskoczyć. Rockowe brzmienie zespołu Daj To Głośniej. Grupa zmienia styl?

Ta nowość może zaskoczyć. Rockowe brzmienie zespołu Daj To Głośniej. Grupa zmienia styl?

2022-02-12 11:41

Twórcy hitu „Mama ostrzegała” znów zaskakują fanów. Zespól Daj To Głośniej przygotował nowość, do sieci trafiła już muzyczna zapowiedź ale tytuł piosenki zostaje tajemnicą. Grupa ujawni go w dzień premiery, czyli kiedy?

Zespół Daj To Głośniej słynie z umiejętnego łączenia disco polo z folkiem. Fani muzyki tanecznej pokochali grupę i jej liderkę Emilię Sanecką wraz z debiutanckim singlem „Mama ostrzegała”. Od 2019 roku formacja wydała już mnóstwo utworów, a każdy z nich ma miliony odsłon w serwie YouTube. Skoczna muzyka, głos Emilii i zwariowane teledyski to ich znak rozpoznawczy. Jednak wszystko wskazuje na to, że nadchodząca nowość zespołu Daj To Głośniej może zaskoczyć ostrym, rockowym brzmieniem. Do sieci trafiła zapowiedź teledysku, fani nie mogą się doczekać całości. Premiera 22 lutego, a tytuł piosenki to niespodzianka. Zespół Daj To Głośniej ujawni go dopiero w dniu premiery.

ZOBACZ TEŻ: Emilia z Daj To Głośniej zadała szyku. Nawet Czadoman zazdrości jej butów!

QUIZ: Znasz stan cywilny celebrytek?

Pytanie 1 z 5
Olivia Wilde jest...