Tak bawi się na wakacjach Kuba Urbański z Playboys. Pojechał na nie ze znanym gwiazdorem disco polo!

i

Autor: Instagram.com/kubaplayboys

disco polo

Tak bawi się na wakacjach Kuba Urbański z Playboys. Pojechał na nie ze znanym gwiazdorem disco polo!

2023-09-21 14:40

Większość polskich gwiazd disco polo pracowała przez całe wakacje. W wielu miejscowościach odbywały się bowiem koncerty plenerowe. Jak wiadomo, po każdej pracy należy się odpoczynek. Dlatego Kuba Urbański z Playboys pojechał na zasłużony urlop. Jednak nie sam. Zabrał na niego innego, znanego muzyka disco polo.

Kuba Urbański z Playboys bawi się na wakacjach

Muzycy disco polo w ostatnich tygodniach mieli mnóstwo pracy. To za sprawą licznych koncertów, które odbywały się w całej Polsce. Zespoły występowały na świętach miejscowości, a także podczas dużych, telewizyjnych wydarzeń. Nie inaczej było w przypadku Kuby Urbańskiego z grupy Playboys. Ten ostatnio nie tylko koncertował, ale też zajmował się tworzeniem nowej piosenki i teledysku do niej. Na tym nie koniec. Jakiś czas temu muzyk wpadł do studia VOX FM, by z Top Girls stworzyć "duet jakiego świat nie słyszał" w ramach rozgrzewki przed Roztańczonym PGE Narodowym. Po tylu aktywnościach Kubie zdecydowanie należy się trochę odpoczynku i naładowanie bateryjek na kolejne zadania. W tym celu popularny gwiazdor udał się na zagraniczne wakacje. Jednak nie pojechał na nie sam.

Playboys & Top Girls - A wszystko to... bo Ciebie kocham! | Duety Jakich Świat Nie Słyszał

Kuba Urbański wypoczywa z gwiazdą Pięknych i Młodych

Muzyk zespołu Playboys jako cel swojej tegorocznej podróży wybrał Grecję. I z pogodą trafił idealnie, bo na zdjęciach możemy zobaczyć mnóstwo słońca. Kuba korzysta z niego na całego, m.in. podczas kąpieli w basenach i opalania. Gwiazdor zespołu Playboys nie pojechał na wakacje jednak sam. Towarzyszy mu jego piękna żona Ewelina, ale i... muzyk zespołu Piękni i Młodzi. Wakacyjny czas w Grecji razem z małżeństwem spędza bowiem Daniel Wilczewski. Ten też nie mógł narzekać na brak pracy w letnich tygodniach, gdyż kalendarz koncertowy formacji, w której gra pękał w szwach! Taki dobór wakacyjnego towarzystwa nie jest raczej przypadkowy. Panowie nie raz bowiem mogli spotkać się ze sobą m.in. podczas nagrań piosenek. Część z nich Playboys stworzył bowiem z zespołem Piękni i Młodzi. Wszystkim wczasowiczom życzymy sporo słońca i odpoczynku!