Tak dziś wygląda Agnieszka Fitkau-Perepeczko. Jak zmieniła się Simona z M jak miłość?

i

Autor: AKPA

wspomnienia

Tak dziś wygląda Agnieszka Fitkau-Perepeczko. Jak zmieniła się Simona z "M jak miłość"?

2023-10-15 14:50

Dawniej widzowie mogli oglądać ją regularnie na antenie TVP2 w serialu "M jak miłość". Agnieszka Fitkau-Perepeczko grała tam Simonę, która była matką Stefana i koleżanką Barbary Mostowiak. Po kilku latach "Simona" zniknęła jednak z produkcji i nie wróciła do "Emki". Jak wygląda dziś uwielbiana przed laty aktorka?

Agnieszka Fitkau-Perepeczko - kariera

Tę aktorką znają z pewnością wszyscy widzowie, którzy oglądali przed laty serial "M jak miłość". Agnieszka Fitkau-Perepeczko zdobyła sympatię widzów rolą Simony, która w serialu była matką Stefana. Zanim jednak trafiła do jednej z najpopularniejszych polskich produkcji można było ją oglądać w Teatrze Komedia, a także Teatrze Dramatycznym i Teatrze Rozmaitości. Karierę aktorską rozwijała także poza granicami Polski. W 1981 roku aktorka wyjechała bowiem do Australii. W kolejnych latach została redaktorką naczelną miesięcznika "Magiczna Quchnia". Tam można było czytać jej felietony. W 2001 roku Agnieszka Fitkau-Perepczko wydała natomiast swoją pierwszą książkę - "Fascynacje kulinarne gwiazd". W życiu prywatnym aktorka była żoną Marka Perepeczki, którego publiczność pokochała za rolę w serialu "Janosik". Mężczyzna zmarł niestety jednak w 2005 roku, w czasie gdy gwiazda wcielała się już w rolę Simony w "M jak miłość". Jak wygląda dziś?

Piękni i Młodzi Pierwsza Zmiana Show

Jak wygląda po latach Simona z "M jak miłość"?

Tej barwnej roli z serialu "M jak miłość" nie da się nie pamiętać. Simona, która była przyjaciółką Barbary Mostowiak zachwycała nie tylko swoją urodą, ale i charakterystycznym sposobem bycia. Nic zatem dziwnego, że widzowie pokochali Fitkau-Perepeczko. Aktorka grała w serialu do 2007 roku. O jej odejściu krążą różne legendy, jednak pewnym jest, że do dziś Simona nie wróciła do serialu. Jak dziś wygląda Agnieszka Fitkau-Perepeczko? To możemy regularnie oglądać na jej profilu na Facebooku. Choć aktorka świętuje w tym roku swoje 81 urodziny na bieżąco dzieli się ze swoimi fanami w sieci zdjęciami oraz różnymi wpisami. Jak wygląda? Z pewnością "Simonę" rozpoznalibyście bez problemu i dziś. Poniżej możecie zobaczyć aktualne zdjęcia aktorki.

Listen on Spreaker.