Tak dziś wygląda Manuela Michalak z Big Brothera. Mocno się zmieniła?

i

Autor: AKPA, TikTok/szpitalpodolany

wspomnienia

Tak dziś wygląda Manuela Michalak z Big Brothera. Mocno się zmieniła!

2023-11-27 12:08

Chyba nie ma w naszym kraju osoby, która nie słyszała o Manueli z Big Brothera. Uczestniczka pierwszej edycji tego formatu zjednała sobie widzów swoim urokiem osobistym i charakterystycznym śmiechem. I choć od emisji programu minęły już 22 lata, wiele osób zastanawia się, jak obecnie, w 2023 roku wygląda Manuela z Big Brothera. Będziecie w szoku.

Manuela Michalak z Big Brothera

Pierwsza edycja programu Big Brother w TVN cieszyła się w Polsce ogromną popularnością. Nie inaczej było z jej uczestnikami. Widzowie do dziś pamiętają słynnego Janusza Dzięcioła, Klaudiusza Ševkovića i Piotra Gulczyńskiego. Fani formatu z wielką sympatią wspominają też Manuelę Michalak. Uczestniczka programu rozbawiała do łez Polaków swoim śmiechem i charakterystycznymi powiedzonkami. Finalnie zajęła drugie miejsce. Potem wystąpiła w dwóch filmach - "Gulczas, a jak myślisz..." (2001) oraz "Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja" (2002). Przez trzy lata współprowadziła też program TVN "Maraton uśmiechu". Ostatnio Manuela znów pojawiła się na szklanych ekranie. Jednak nie tym telewizyjnym, a telefonicznym... Jak wygląda obecnie uczestniczka pierwszej edycji programu Big Brother?

Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show

Manuela Michalak 2023 - jak wygląda?

Manuela z pierwszej edycji Big Brothera od jakiegoś czasu zaczęła pojawiać się na TikToku Szpitala Podolany. Na profilu możemy zobaczyć byłą uczestniczkę show TVN w różnych stylizacjach. Manuela w filmikach, które zamieszczane są na TikToku placówki przekazuje różnego rodzaju ciekawostki, a także opowiada o tym, jak wygląda sytuacja w szpitalu. Wszystko utrzymane jest w zabawnej konwencji, z której widzowie doskonale pamiętają Manuelę Michalak. W niektórych wideo gwiazda prezentuje nawet swój charakterystyczny śmiech. Ten nie zmienił się, ani trochę! Podobnie, jak i sama Manuela. Bo choć od czasu jej udziału w pierwszej edycji Big Brothera minęły już 22 lata, to bez trudu można ją dziś rozpoznać, wspominając dawne czasy. Zobaczcie poniżej, jak dziś wygląda Manuela Michalak.

Hardcorowy quiz dla fanów disco polo. Ilu wokalistów rozpoznasz tylko po oczach?

Pytanie 1 z 10
Czyje to oczy?
Czyje oczy Skolim