gwiazdy

Tak mieszka Agnieszka Chylińska. Projektant nie zostawił na tych wnętrzach suchej nitki

2024-05-27 10:01

Agnieszka Chylińska to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Ma na swoim koncie mnóstwo hitów, które są popularne mimo upływu lat. I choć wokalistka głośno wypowiada się na różne tematy, to jednak raczej dość mocno chroni swoją prywatność. Czasem jednak pokazuje, jak mieszka. Jak wygląda dom Agnieszki Chylińskiej?

Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska i jak wygląda jej dom?

Tej wokalistki raczej nikomu nie trzeba szczególnie przedstawiać. Agnieszka Chylińska działa na polskiej scenie muzycznej od lat i przez ten czas stworzyła mnóstwo hitów. Większość z nich jest ponadczasowa i śpiewamy je mimo upływu lat. Wokalistka działa jednak nie tylko muzycznie, ale pojawia się też w programach telewizyjnych. Jest m.in. jurorką w show Mam talent. I choć Agnieszka Chylińska dość mocno działa medialnie, to chroni swoją prywatność. Czasem jednak robi wyjątek. Na jej Instagramie mogliśmy zobaczyć filmy, w których prezentowała swój dom. Jak i gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? To możecie zobaczyć w naszej specjalnej galerii zdjęć. Znajdziecie w niej fotki z wnętrza domu popularnej piosenkarki. Okazuje się jednak, że nie wszystkim przypadły one do gustu.

Agnieszka Chylińska z nowym tatuażem. Tak zmieniała się wokalistka!

Projektant krytykuje dom Agnieszki Chylińskiej

O ocenę domu Agnieszki Chylińskiej pokusił się jeden z projektantów wnętrz. Jonatan Kilczewski, który współpracuje m.in. z Katarzyną Cichopek ocenił wnętrza w rozmowie z shownews.pl. Mężczyzna stwierdził, że w domu wokalistki widać wynikową przypadku. W dodatku pojawiają się w nim elementy w dużej ilości, które często do siebie nie pasują. Zdaniem projektanta w domu Agnieszki Chylińskiej brakuje miejsca do przechowywania i odpowiedniej osoby, która mogłaby doradzić, jak dobrze zagospodarować przestrzeń. Trzeba przyznać, że mężczyzna wypowiedział się dość ostro. Czy słusznie? Zobaczcie galerię zdjęć i oceńcie sami.

Listen on Spreaker.