metamorfoza

Tak zmienił się Maciej Friedek z serialu Detektywi! Nie uwierzycie z kim się związał

2024-05-22 15:53

Serial Detektywi był przed laty jedną z najpopularniejszych produkcji kryminalnych. Choć wróciła ona jakiś czas temu na ekrany, to tym razem bez znanych widzom bohaterów. Jednym z aktorów, którzy pojawiali się dawniej w produkcji był m.in. Maciej Friedek. Jak zmienił się przez lata? Będziecie zdziwieni kim jest jego wybranka!

Maciej Friedek dawniej i dziś

Przed laty na antenach różnych stacji telewizyjnych niezwykle popularne były produkcje kryminalne. Widzowie mogli oglądać m.in. seriale W11. Wydział śledczyMalanowski i partnerzy czy Detektywi. Drugi z nich ma wrócić do telewizji już niebawem i to w dodatku ze zmienioną obsadą. Serial Detektywi wrócił z kolei już jakiś czas temu. Obecnie grają w nim Anna PotaczekMaciej Dębosz oraz Anna Palka, których widzowie przed laty mogli oglądać w W11. Fani serialu z pewnością pamiętają jednak jego pierwotną obsadę. Wówczas w rolę tytułowych detektywów wcielali się m.in. Marzena Fliegel, oraz Maciej Friedek. To, jak zmieniła się aktorka sprawdzaliśmy dla Was już jakiś czas temu. Jednak, jak wygląda obecnie detektyw, na widok którego wzdychały miliony Polek? On również przeszedł metamorfozę!

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Detektywi: Maciej Friedek obecnie

Maciej Friedek z serialu Detektywi wzbudzał przed laty ogromne emocje. Szczególnie u płci pięknej, która niejednokrotnie dawała wyraz temu, że popularny aktor skradł ich serce. Sam Maciej Friedek wystąpił ponadto w programie Taniec z gwiazdami. Jak zmienił się od czasu kręcenia serialu? To możecie zobaczyć na fotce poniżej. Widać na niej, że Maciej zmienił się trochę, jednak nie zaszła w jego przypadku tak diametralna zmiana, jak miało to miejsce np. w przypadku jego serialowych partnerek. Co ciekawe - jedna z nich faktycznie jest jego żoną w realnym życiu. Widzowie serialu Detektywi z pewnością pamiętają Karolinę. Wcielała się w nią Karolina Lucztyn-Friedek. Drugi człon nazwiska nie jest tu przypadkowy. Maciej FriedekKarolina z serialu Detektywi są bowiem parą w realnym życiu! Czy kiedyś zobaczymy ich jeszcze na szklanym ekranie? Wiele osób zapewne mocno by się ucieszyło.