metamorfozy

Tak zmieniła się bohaterka programu Kanapowczynie! Niesamowita metamorfoza

2024-06-30 21:53

Program Kanapowczynie to format, który zmienia życie Polek, które mierzą się z problemem otyłości. Na oczach widzów TTV dziewczyny walczą ze swoimi słabościami i zrzucają kilogramy w drodze do lepszego życia. Jedna z bohaterek programu Kanapowczynie przeszła niesamowitą metamorfozę. Aż trudno uwierzyć!

Gwiazda programu Kanapowczynie przeszła ogromną zmianę

W telewizji nie ma wielu formatów, które niosą ze sobą misję. A tak jest w pewnym stopniu z programem Kanapowczynie. Jego bohaterki odmieniają bowiem całkowicie swoje życie. Na antenie TTV możemy obserwować, jak dziewczyny, które mierzą się z otyłością, zrzucają kilogramy, a jednocześnie poprawiają swój komfort. To wyzwanie nie należy do najłatwiejszych. Nie raz na ekranie mogliśmy zobaczyć, jak uczestniczki show Kanapowczynie są o krok od tego, żeby się poddać. Mimo to Krzysztof Ferenc stara się sprawić, by się nie podłamywały i wspiera je w całym procesie odchudzania. I to przynosi efekty. Gdy bowiem spojrzy się dziś, na niektóre z bohaterek formatu Kanapowczynie, to aż trudno uwierzyć, że to te same dziewczyny, które na początku sezonu zajadały się chipsami.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Alicja z programu Kanapowczynie nie do poznania

W drugim sezonie programu Kanapowczynie na antenie TTV mogliśmy zobaczyć różne bohaterki. Każda z nich miała swoją historię i swoje powody, dlaczego przytyła i nie może zrzucić kilogramów. Nie wszystkim bohaterkom programu Kanapowczynie udało się schudnąć. Jednak bez wątpienia niesamowitą przemianę przeszła Alicja. Ta na treningach w formacie Kanapowczynie wylewała siódme poty i starała się, jak mogła, by pozbyć się nadprogramowego ciężaru. I te starania zdecydowanie się opłaciły. Obecnie Alicja, której losy widzowie mogli śledzić w drugim sezonie show TTV wygląda zupełnie inaczej. I trzeba jej pogratulować ogromu pracy włożonego w metamorfozę. Zobaczcie sami, jak mocno dziewczyna się zmieniła!

Listen on Spreaker.