metamorfozy

Tak zmienili się uczestnicy Big Brothera! Niektórzy są nie do poznania

2024-06-10 23:39

Przed laty program Big Brother był jedną z najpopularniejszych produkcji w telewizji. Nic zresztą dziwnego. Na początku XXI wieku format, w którym widzowie mogli podglądać życie uczestników, był czymś nowym i niezwykle pasjonującym. Wiele z osób, które brały udział w Big Brotherze na dobre zapisało się w historii. Jak wyglądają dziś?

Big Brother: uczestnicy dawniej i dziś

Wejście tego programu do telewizji było historycznym wydarzeniem. 2001 rok to w TVN moment, kiedy pojawił się program Big Brother. Ten sprawił, że widzowie oszaleli. Nowe reality show było bowiem dla oglądających dużym zaskoczeniem. Po raz pierwszy w polskiej telewizji oglądający mogli bowiem patrzeć na życie uczestników, którzy byli nagrywani 24 godziny na dobę. Kiedy Big Brother nadawany był w telewizji, ulice pustoszały. Wszyscy byli bowiem ciekawi, co nowego wydarzy się w domu wielkiego brata oraz kto będzie musiał go opuścić. Widzowie TVN szybko pokochali format Big Brother. Swój duży udział mieli w tym niezwykle charyzmatyczni uczestnicy. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że chyba wszyscy do dziś pamiętamy charakterystyczny śmiech Manueli, czy tekst "Gulczas, a jak myślisz?".

Co stało się ze zwycięzcami Big Brothera?

Jak wyglądają dziś uczestnicy Big Brothera?

Wielu z uczestników Big Brothera na długo po ich udziale w programie, nadal miało wiele wspólnego z telewizją. Część osób wystąpiła w filmach, inni prowadzili programy telewizyjne, a także telezakupy. Niektórzy zdecydowali się natomiast na otworzenie własnego biznesu. Zastanawiacie się, jak Manuela, Frytka, Gulczas, Alicja Walczak czy Klaudiusz Ševković, czyli gwiazdy programu Big Brother wyglądają dziś? Zobaczcie to w naszej galerii. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawienie fotek uczestników z dawnych czasów, z tym, jak wyglądają obecnie. Przekonajcie się, jak mocno zmienili się Wasi ulubieni bohaterowie programu Big Brother. W niektórych przypadkach możecie być nieźle zdziwieni.