telewizja

Tak zmienili się uczestnicy Gogglebox. Przed telewizorem. To oni wystąpili w pierwszym odcinku!

2024-05-17 14:27

Widzowie TTV kochają program Gogglebox. Przed telewizorem. Na co najlepszym dowodem jest fakt, że ten nadawany jest już od blisko dekady. Niewiele osób pamięta jednak, jak uczestnicy tego formatu wyglądali w pierwszych odcinkach. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawienie bohaterów dawniej i dziś.

Gogglebox. Przed telewizorem: uczestnicy dawniej i dziś

Tego programu nie trzeba szczególnie przedstawiać stałym widzom TTV. Gogglebox. Przed telewizorem jest bowiem jednym z najpopularniejszych formatów tej stacji. Nadawane od blisko dekady show nadal cieszy się sporym zainteresowaniem widzów i oglądalnością. To właśnie w Gogglebox. Przed telewizorem występuje wiele osób, które z poziomu zwykłych ludzi, doszły do miana celebrytów. W tym popularnym formacie TTV swoją karierę zaczynała chociażby Sylwia Bomba, która ma w sieci obecnie setki tysięcy obserwujących i wystąpiła w programie Taniec z gwiazdami. Na brak popularności w Internecie nie narzeka też m.in. Agnieszka Kotońska, która regularnie udziela się w sieci. W social mediach z Gogglebox. Przed telewizorem odnaleźli się też chociażby Izabela ZeiskeJacek Szawioła czy Mariusz Kozak.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Uczestnicy Gogglebox. Przed telewizorem - pierwszy sezon

Pierwsze sezony programu Gogglebox. Przed telewizorem nadawane są w TTV niezwykle rzadko. Dlatego wiele osób nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, jak mocno zmienili się uczestnicy tego formatu. W pierwszym sezonie Gogglebox. Przed telewizorem występowali m.in. Sylwia Bomba Ewa MrozowskaMateusz „Big Boy” Borkowski, Damian „Nagana” i Marek „Morus” BodoIzabela i Joachim Zeiske. Pamiętacie jeszcze ich z tamtych czasów? Założymy się, że niektóre metamorfozy mogą Was nieźle zaskoczyć. W galerii poniżej możecie sobie przypomnieć, jak uczestnicy Gogglebox. Przed telewizorem wyglądali w pierwszych odcinkach. W przypadku niektórych porównanie dawniej i dziś jest naprawdę zaskakujące.