Taneczna nowość disco polo od niesamowitego duetu. Master i Racisova znów łączą siły

i

Autor: Instagram.com/mastersofficial Taneczna nowość disco polo od niesamowitego duetu. Master i Racisova znów łączą siły

Taneczna nowość disco polo od niesamowitego duetu. Masters i Racisova znów łączą siły i wiemy, gdzie można ich usłyszeć

2023-01-04 17:27

Zapowiada się gorący karnawał z disco polo. Masters i Racisova znów łączą siły. Lada dzień do sieci trafi ich kolejny kawałek, który ma porywać do tańca. A to nie jedyne plany Pawła Jesionowskiego na początek 2023 roku.

Paweł Jasionowski czyli lider zespołu Masters podsumował 2022 rok i zdradził plany na 2023. wszystko wskazuje na to, że tak jak hucznie zakończył poprzedni, tak hucznie wejdzie w ten.

- Szybko minął ten 2022... ale będziemy go dobrze wspominać – to był bardzo muzyczny rok! ?? Rozpoczął się głośną premierą "Wieczór puka do drzwi", a kilka tygodni później zadaliśmy Wam retoryczne pytanie w utworze "Czy te oczy mogą kłamać"? Wieloletnia przyjaźń z Irkiem Perkowskim (znacie go jako @skalarusa ) przerodziła się we wspólny projekt, kiedy zgodnie uznaliśmy, że „A my jeszcze mamy czas”. Teledysk do tej piosnki powstał w Chicago ??? Przedłużając wakacje z myślą o miłośnikach gorących, reaggetonowych rytmów, przygotowaliśmy piosenkę pt. „Chcę”, a jesień zakończyliśmy zaskakującą i refleksyjną premierą „Nie dam Ci odejść” – napisał Paweł Jasionowski na Instagramie. Wokalista zdradził także plany na najbliższy miesiąc.

Taneczna nowość disco polo od niesamowitego duetu. Masters i Racisova znów łączą siły

- Już 5 stycznia usłyszycie duet Masters & @racisova w piosence „Tańcuj, ze mną tańcuj”. Ten numer pozwoli nam tanecznym krokiem wejść w 2023 rok i mam nadzieję, że zagości na Waszych karnawałowych playlistach – poinformował wokalista zespołu Master i dodał, że to nie jedyny duet tego roku - Możemy obiecać, że to nie koniec duetów na nadchodzący rok, bo już w styczniu udajemy się do Miami, gdzie powstanie teledysk do wspólnej piosenki z zespołem... Tego jeszcze nie będziemy zdradzać.

Pozostaje nam czekać na szczegóły i cieszyć się nadchodzącymi premierami. A dla niecierpliwych mamy dobrą wiadomość. Piosenki „Tańcuj, ze mną tańcuj” będzie można posłuchać jeszcze przed premierą tylko w VOX FM, w środę 4 stycznia około godziny 21:25

ZOBACZ TEŻ: Wokalistka Top Girls zdradziła plany. Kasia w tym roku stawia na siebie. Odejdzie z zespołu?

VOX_KONCERTY_MASTERS_zonomoja