taniec z gwiazdami

Taniec z Gwiazdami 2024 - kto jest w finale? Oni powalczą o kryształową kulę

2024-04-28 22:23

Przed nami wielki finał Tańca z Gwiazdami! Które pary powalczą o kryształową kulę? W finale tanecznego show zmierzą się ze sobą aż trzy pary. Sprawdźcie, kto ma szansę na wygraną.

Taniec z Gwiazdami nieubłaganie zbliża się do końca. Taneczne show Polsatu od samego początku budzi ogromne emocje, które teraz sięgną zenitu. Już 6 maja dowiemy się, kto wygrał i zdobył kryształową kulę Tańca z Gwiazdami. Pierwszy raz w historii show w finale wystąpią aż trzy pary. Kto to będzie? Przekonajcie się już teraz.

Anita Sokołowska ma żal do jurorów "Tańca z gwiazdami"

Kto jest w finale Tańca z Gwiazdami?

Finałowe pary Tańca z Gwiazdami poznaliśmy 28 kwietnia. W półfinale tanecznego show z programem pożegnali się Maciej Musiał i Daria Syta. To oznacza, że w finale Tańca z Gwiazdami zatańczą Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, Julia Maffashion Kuczyńska i Michael Danilczuk oraz Roksana Węgiel i Michał Kassin.

Finał Tańca z Gwiazdami

Zwycięską parę Tańca z Gwiazdami poznamy w niedzielę 6 maja. Ten finał będzie wyjątkowy pod każdym względem. Pierwszy raz w historii w finale o kryształową kulę powalczą aż trzy pary. Dodatkowo każdy będzie musiał zaprezentować się na parkiecie w trzech choreografiach. Kto Waszym zdaniem ma największe szanse na wygraną w Tańcu z Gwiazdami? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Sonda
Kto powinien wygrać Taniec z Gwiazdami 2024?