taniec z gwiazdami

Taniec z Gwiazdami - kto odpadł w odcinku 28.04? To oni nie zatańczą w wielkim finale show!

2024-04-28 21:56

Taniec z Gwiazdami wielkimi krokami zbliża się do końca. 28 kwietnia byliśmy świadkami półfinału. Walka była zacięta, ale do wielkiego finału Tańca z Gwiazdami mogły awansować tylko trzy pary. Kto odpadł, a kto powalczy o kryształową kulę?

Za nami półfinał Tańca z Gwiazdami. Emocje 28 kwietnia sięgały zenitu, ponieważ cztery pary walczyły o awans do wielkiego finału. Niestety na ostatniej prostej z tanecznym show Polsatu musiała pożegnać się jedna para. Na parkiecie zaprezentowali się Roksana i Michał, Julia i Michael, Anita i Jacek oraz Maciej i Daria. Wszystkie pary wykonały tego wieczora po dwa tańce. W pierwszej rundzie najlepiej poradzili sobie Roksana i Michał, którzy zgarnęli komplet punktów. Najmniej, bo 34 punkty, zdobyli Anita i Jacek. Ze standardami ponownie najlepiej poradzili sobie Roxie i Michał otrzymując od jury 40 punktów. Komplet punktów zdobyli również Anita i Jacek.

Taniec z Gwiazdami - Roxie Węgiel o odcinku Tańca z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami - kto odpadł w odcinku 28.04?

W półfinałowym odcinku najmniej punktów od jury zdobyli Julia i Michael oraz Maciej i Daria, z kolei na pierwszym miejscu znaleźli się Roksana Węgiel i Michał Kassin. Jednak o tym, kto odpadł przed wielkim finałem zdecydowały nie tylko głosy jury, ale też widzów. W odcinku 28 kwietnia z programem pożegnali się Maciej Musiał i Daria Syta. To oznacza, że w finale Tańca z Gwiazdami zatańczą Anita i Jacek, Julia i Michael oraz Roksana i Michał.

Listen to "Odc. 7 – Czas na grilla" on Spreaker.