taniec z gwiazdami

Tak Roksana Węgiel wywijała na parkiecie Tańca z Gwiazdami! Wygraną ma w kieszeni?

2024-03-04 9:41

Taniec z Gwiazdami po dłuższej przerwie wrócił na antenę Polsatu. Pierwszy odcinek show widzowie zobaczyli 3 marca. Najlepsza na parkiecie okazała się Roksana Węgiel, co pewnie nikogo nie dziwi, artystka jest faworytką wielu fanów tanecznego show!

Pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami za nami! 3 marca taneczne show wróciło na antenę Polsatu. W programie zaszło wiele zmian. Za jurorskim stołem tej edycji pojawili się  Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Jan Wygoda. Z poprzednich odsłon programu uczestników ocenia jedynie Iwona Pavlović. Do udziału w 14. edycji Tańca z Gwiazdami zaproszono wiele znanych i lubianych gwiazd. Jedną z uczestniczek jest Roksana Węgiel, która jeszcze przed startem programu była faworytką wielu widzów. Artysta oprócz świetnego głosu potrafi też bardzo dobrze tańczyć, co udowodniła już kiedyś wygrywając program Dance, Dance, Dance. Jak poradziła sobie w pierwszym odcinku Tańca z Gwiazdami?

Roxie Węgiel była fanką królowej życia!

Roksana Węgiel w Tańcu z Gwiazdami

Tanecznym partnerem Roxie jest Michał Kassin. W pierwszym odcinku para zatańczyła cha-chę do wielkiego hitu Don't Start Now z repertuaru Dua Lipy. Wokalistka nie zawiodła i zachwyciła publiczność w studio, a także jury. Co prawda Iwona Pavlović pozwoliła sobie na małą krytykę. - Wszystko było tak piękne, ale troszeczkę takie Barbie... Na razie jest pięknie, ale trochę oschło - oceniła występ. To jednak nie przeszkodziło parze zdobyć 29 punktów i tym samym znaleźć się na wysokim miejscu tabeli.

Występem Roksany Węgiel oczarowani są także internauci, którzy chwalą taniec pary w sieci.

Na ten moment ze wszystkich dotychczasowych występów, ten podobał mi się najbardziej. Czekam na kolejne wykony Roxi, coś czuje że może być czarnym koniem tej edycji.

Najlepsza do tej pory i w końcu wyższe noty od jury. Widać i czuć, że Roxie zależy i się stara.

Zatańczyła przepięknie. Wysokie noty zasłużone. Jeszcze troszkę więcej emocji w tańcu i będzie petarda.