Taniec z Gwiazdami. Finał dla Kajry? Wygra żona Sławomira czy Piotr Mróz?

i

Autor: Instagram.com/superkajra Taniec z Gwiazdami. Finał dla Kajry? Wygra żona Sławomira czy Piotr Mróz?

Taniec z Gwiazdami. Finał dla Kajry? Wygra żona Sławomira, czy Piotr Mróz?

2021-10-25 11:24

Fani tańca, a także talentu aktorskiego i wokalnego Kajry oraz Piotra Mroza z niecierpliwością czekają na finał 12 edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Ten już w poniedziałek 25 października w Polsacie. O Kryształową Kulę powalczą Magdalena „Kajra” Kajrowicz-Zapała i Piotr Mróz. Kto wygra? Znamy typy bukmacherów.

Magdalena "Kajra" Kajrowicz-Zapała i Piotr Mróz już w najbliższy poniedziałek (25.10) powalczą o Kryształową Kulę. To będzie ostatnie starcie w dwunastej edycji „Tańca z Gwiazdami”. „To będzie piękny, naprawdę piękny finał! Bądźcie z nami i wesprzyjcie nas ten ostatni raz” - napisała żona Sławomira na Instagramie. Kajra występuje w programie z dwukrotnym jego zwycięzcą - Rafałem Maserakiem. Jej przeciwnikiem w walce o główną wygraną jest Piotr Mróz. Gwiazda serialu „Gliniarze” , którego taneczną partnerką jest Hanna Żudziewicz (zdobywczyni jednej Kryształowej Kuli) wydaje się być zdenerwowany przed finałem. Do tego stopnia, że o pomoc zwrócił się do Boga. „Dałem Bogu miliony powodów by przestał mnie kochać i się ode mnie odwrócił… Żaden go nie przekonał” - napisał na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Kajra wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”. Kim jest żona Sławomira - Magdalena Kajra Kajroiwcz-Zapała?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

QUIZ. Programy kulinarne - w jakim programie telewizyjnym zobaczysz słynnych szefów kuchni?

Pytanie 1 z 15
Jagna Niedzielska to specjalistka gotowania wg zasad:

„Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” – Finał. Kto wygra dwunasta edycję show?

Zarówno jury, jak i fani są zgodni, że to będzie bardzo wyrównany finał. Jednak analitycy STS postanowili wytypować, kto zwycięży "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" 12. Według nich Kajra zatańczy najlepiej i zdobędzie wyższe noty od jury, jednak to Piotr Mróz, głosami widzów, wygra i zdobędzie Kryształową Kulę. Finał programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"w poniedziałek 25 października o godzinie 20:05 w Polsacie.

Pierwsza_Zmiana_Show_odc_1_Lobuzy_Norbi_Topky