Kajra wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”. Kim jest żona Sławomira - Magdalena Kajra Kajroiwcz-Zapała?

i

Autor: Instagram.com/superkajra Kajra wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”. Kim jest żona Sławomira - Magdalena Kajra Kajroiwcz-Zapała?

Kajra wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”. Kim jest żona Sławomira - Magdalena Kajra Kajroiwcz-Zapała?

2021-08-30 19:29

Kajra, czyli Magdalena Kajrowicz-Zapała wystąpi w kolejnej edycji popularnego show Polsatu pod tytułem „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Fani disco polo doskonale kojarzą wokalistkę, która występuje z mężem pod szyldem Sławomir gwiazda rock polo. Teraz będzie okazja by poznać wokalistę bliżej. Kim jest Kajra czyli Magdalena Kajra Kajroiwcz- Zapała? Sprawdzamy m.in. wiek, wzrost i zawód wokalistki, która wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami” u boku Rafała Maseraka.

Kajra – kim jest? Wiek, wzrost, mąż, dzieci, zawód

Kajra czyli Magdalena Kajrowicz - Zapała to polska wokalistka występująca razem z mężem Sławomirem Zapałą. Para pod szyldem Sławomir gwiazda rock polo zasłynęła w 2017 roku piosenką „Miłość w Zakopanem”. Mimo że kobiet nie powinno pytać się o wiek, to fanów zżera ciekawość - ile lat ma Kajra? Magdalena Kajrowicz – Zapała urodziła się 27 kwietnia 1984 w Wałbrzychu. To oznacza, że w kwietniu 2021 skończyła 37 lat. Kajra ma 164 cm wzrostu. Wokalistka występująca u boku Sławomira z zawodu jest aktorką. W 2007 ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Jeszcze w czasie studiów zagrała w produkcjach w reżyserii Agnieszki Holland, Janusza Majewskiego  - „Miłość w przejściu podziemnym", czy Michała Kwiecińskiego - „Jutro idziemy do kina", a także w filmach bollywood. W latach 2005–2009 była członkinią zespołu Krakowskiej Opery Kameralnej. W 2011 roku zmieniła stan cywilny. Jej mężem jest aktor i piosenkarz Sławomir Zapała. Jeśli chodzi o dzieci, to para doczekała się syna. Kordian urodził się  9 września 2016.

ZOBACZ TEŻ: Radek Liszewski. Kim jest lider zespołu Weekend? Wiek, wzrost, żona, dzieci

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Na początek coś łatwego. "Asereje" to przebój wylansowany przez zespół, który w nazwie ma popularny sos. Jaki?
ZŁO - Bogdan Arnold