Taniec z Gwiazdami i hipokryzja Maffashion – nowa uczestniczka pod ostrzałem krytyki

i

Autor: Screenshot Instagram/ tanieczgwiazdami Taniec z Gwiazdami i hipokryzja Maffashion – nowa uczestniczka pod ostrzałem krytyki

Programy rozrywkowe

Taniec z Gwiazdami i hipokryzja Maffashion – nowa uczestniczka pod ostrzałem krytyki

2024-01-29 19:40

Ogłoszenie, że Julia Kuczyńska vel. Maffashion wystąpi w nadchodzącej edycji Tańca z Gwiazdami, spotkało się z entuzjastyczną reakcją, ale – jak widać – nie wszyscy są zachwyceni. Niektórzy internauci, którzy śledzą poczynania influencerki od dłuższego czasu, wytknęli jej… hipokryzję. Zapowiadała bowiem, że nigdy w tym programie nie wystąpi.

Maffashion krytykowana za udział w Tańcu z Gwiazdami

Nowa edycja Tańca z Gwiazdami – na którą w końcu przyszło nam trochę poczekać – zapowiada się naprawdę obiecująco. W ostatnich latach TzG słynęło bowiem głównie z tego, że widzowie często nie potrafili ocenić, kto jest gwiazdą, a kto tancerzem – producentom zarzucano, że biorą do programu no name’ów, których nikt nie zna. Jak widać, Edward Miszczak wziął to sobie do serca i przy 27. edycji tanecznego show postawił na mocne nazwiska.

SPRAWDŹ TEŻ: Katarzyna Dowbor krytykowana po udziale w PnŚ. “Przykro się na to patrzy”

O Kryształową Kulę powalczy bowiem m.in. Julia Kuczyńska, znana w sieci jako Maffashion. Ściągnięcie popularnej influencerki wydaje się być mądrym pomysłem – przyciągnie bowiem przed ekrany młodsze pokolenie widzów. Sęk jednak w tym, że Maff dotąd wypowiadała się o Tańcu z Gwiazdami raczej krytycznie.

Maffashion odrzucała propozycje udziału w TzG. Teraz odpiera ataki o hipokryzję

Przed kilkoma laty Maffashion przyznała, że proponowano jej udział w programie – i to jeszcze za czasów, gdy gościł on na antenie TVN-u – zawsze jednak odmawiała. Dlaczego? Bo w jej – ówczesnej – opinii to show dla upadających gwiazd, którzy chcą podreperować swoją karierę.

Ludzie do takiego programu raczej nie idą po zarobek. (...) Albo ich kariera jest w tej początkowej fazie, albo gdzieś tam już troszeczkę o nich przestano pisać i mówić, więc idą żeby o sobie przypomnieć – rzekła wówczas w programie 20m² Łukasza.

Jak widać jej podejście się zmieniło i teraz angaż przyjęła. Internauci nie omieszkali oczywiście jej tego wypomnieć, sugerując hipokryzję.

Pamiętam, jak powiedziałaś, że Taniec z Gwiazdami jest dla osób, które już nie mają kariery i chcą ją podbudować – napisała jedna z internautek.

Szybko zaczęły się oczywiście spekulacje o powód zmiany zdania Maff – i oskarżenia o “sprzedanie się” za potężną gażę. Na to Julka już musiała zareagować i wydała się… zniesmaczona tego typu insynuacjami.

Podałam kilka uzasadnień. Pasowało ci napisać akurat tę jedną – napisała.

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek
VOX: torebkowe skarby