taniec z gwiazdami

Taniec z Gwiazdami - kto odpadł w odcinku 31.03? Nie tego spodziewali się widzowie!

2024-03-31 22:03

Wielkanocny odcinek Tańca z Gwiazdami za nami! Na parkiecie nie zabrakło emocji i widowiskowych choreografii. Kto podbił serca jury oraz widzów, a kto musiał opuścić program? Sprawdźcie co działo się w Tańcu z Gwiazdami 31 marca.

Zasady Tańca z Gwiazdami są nieubłagane! W każdym odcinku z programu odpada para z najmniejszą liczbą głosów. W wielkanocnym odcinku tanecznego show wystąpiło osiem par. Najlepsi okazali się Anita Sokołowska i Jacek Jeschke oraz Maciej Musiał i Daria Syta. Obie pary zdobyły po 40 punktów. Jury najniżej oceniło występy Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela, którzy zdobyli 23 punkty oraz Kamila Balei i Magdy Perlińskiej. Za swojego walca wiedeńskiego dostali 25 punktów.

Roksana Węgiel wygra Taniec z Gwiazdami? Pavlovic ma swoją faworytkę!

Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 31.03?

Kto tym razem musiał pożegnać się z programem? Wśród zagrożonych znaleźli się właśnie Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel oraz Kamil Baleja i Magdalena Perlińska. Decyzją widzów i jury to właśnie Kamil Baleja odpadł z Tańca z Gwiazdami. Widzowie byli rozczarowani takim obrotem spraw. Wielu fanów tanecznego show liczyło, że skoro w poprzednim odcinku program opuściły dwie pary to w świątecznym wydaniu Tańca z Gwiazdami produkcja zrobi wyjątek i wszyscy awansują do kolejnego odcinka. Tak się jednak nie stało.