Dancing with the stars

Taniec z gwiazdami: kto odpadł? Widzowie są wściekli. Zarzucają ustawkę w programie 07.04

2024-04-07 22:39

Wyniki programu Taniec z gwiazdami w odcinku 07.04 rozwścieczyły widzów. Ci nie spodziewali się bowiem, że to właśnie ta para będzie musiała opuścić program. Tym bardziej po tym, co zobaczyliśmy na parkiecie i jak tańce oceniło jury. Fani programu Taniec z gwiazdami zarzucają, że to kto odpadł 07.04 było ustawką.

Taniec z gwiazdami 07.04 kto odpadł?

Program Taniec z gwiazdami wzbudza w tym sezonie ogromne emocje. Wszystko dlatego, że ta edycja obfituje w naprawdę wielu celebrytów, którzy cieszą się sporą rozpoznawalnością. W tanecznym show 7 kwietnia zatańczyli: Roxie Węgiel, Maciej Musiał, Dagmara Kaźmierska, Aleksander Mackiewicz, Julia Kuczyńska, Anita Sokołowska i Krzysztof Szczepaniak. Najmniej punktów ze wszystkich gwiazd dostała Dagmara Kaźmierska Marcin Hakiel. Ta para po raz kolejny musiała zmierzyć się z krytyką jurorów, którzy zarzucili "królowej życia", że taniec był przechodzony. Matkę w obronę postanowił wziąć Conan Kaźmierski, który podarował jej bukiet kwiatów i zwrócił uwagę Iwonie Pavlović na to, że Dagmara ma problemy z nogami. Czy to przekonało i samych telewidzów? Patrząc na wyniki, chyba tak.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Taniec z gwiazdami - wyniki oburzyły widzów

Na wyniki programu Taniec z gwiazdami widzowie czekali w dużej niepewności i niecierpliwości. Niemal wszyscy zastanawiali się chyba czy z programem rozstanie się Dagmara KaźmierskaMarcin Hakiel. Ta para od dłuższego czasu jest bowiem negatywnie oceniana przez jury. Mimo to od kilku odcinków prześlizguje się do kolejnych etapów programu. I w odcinku programu Taniec z gwiazdami z 7 kwietnia znowu się to udało. Z tanecznym show rozstali się bowiem Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska. Ta wiadomość oburzyła widzów programu.

Wygląda na to że tu wygrywa osoba popularna a nie ta która umie tańczyć...smutne to...w ten sposób Dagmara wygra

ustawiony pod Dagmare nostop na ostatnim miejscu tańczyć nie umie a jeszcze zostaje brak słów 😡😡😡

Wielkie oszustwo!!! Telewizja nie popiera tych co mają choć trochę talentu i dostają 40 od jurorów!To przekręt i telewizyjna żenada w najgorszym wydaniu.

- czytamy w komentarzach widzów programu Taniec z gwiazdami.

Niektórzy fani grożą nawet tym, że przestaną oglądać taneczne show. Co czeka nas w kolejnym odcinku? Czy Dagmara Kaźmierska utrzyma się w programie? Chyba wszyscy są tego ciekawi!

Listen on Spreaker.