telewizja

Taniec z gwiazdami pełen zaskoczeń! Znamy nazwiska kolejnych par

2024-07-07 20:07

Telewizyjna jesień zbliża się do nas wielkimi krokami. Choć większość myśli jeszcze o wakacjach, to stacje planują już, co zaserwują nam we wrześniu. Powróci m.in. program Taniec z gwiazdami. Kto w nim wystąpi? Na jaw wyszły kolejne nazwiska osób, które powalczą o kryształową kulę. Kto z nich zwycięży?

Taniec z gwiazdami 2024 - uczestnicy

Kiedy widzowie leżą na leżakach i opalają się w słoneczku, stacje telewizyjne prowadzą twarde negocjacje i głowią się nad tym, co zaserwować swoim widzom jesienią. Nie inaczej jest w przypadku programu Taniec z gwiazdami. Ten w minionym sezonie zapewnił oglądającym mnóstwo wrażeń. To m.in. za sprawą zmian w składzie prowadzących i jury, ale i samych uczestników. To oni są bowiem zawsze dla widzów show Taniec z gwiazdami największym zaskoczeniem. W poprzedniej edycji na tanecznym parkiecie walczyli ze sobą m.in. Maciej MusiałRoxie WęgielAnita Sokołowska czy Dagmara Kaźmierska. Ta ostatnia odeszła oficjalnie z programu z powodu kontuzji. Niedługo potem zaś jej kariera medialna legła w gruzach. Czy takie same niespodzianki czekają nas w kolejnym sezonie programu Taniec z gwiazdami? Jego skład zapowiada się ciekawie!

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Gwiazdy nowej edycji programu Taniec z gwiazdami

Uczestnicy programu Taniec z gwiazdami zawsze wzbudzają ogromne emocje u widzów, a już na kilka tygodni przed rozpoczęciem programu pojawia się cała giełda nazwisk. Nie inaczej jest w przypadku nadchodzącej edycji tanecznego show. W tym więcej niż pewne jest to, że pojawi się Majka Jeżowska, co sama ostatnio dość wyraźnie potwierdziła. To jednak nie koniec znanych nazwisk, które mogą powalczyć o kryształową kulę. Według przecieków na parkiecie show Taniec z gwiazdami ma pojawić się ulubienica młodych, czyli Julia Żugaj. To znana tiktokerka, która organizuje obozy dla dzieciaków. Na liście potencjalnych gwiazd pojawia się też Karolina Gilon, która będzie miała przerwę od programu Love Island. Kto finalnie pojawi się na parkiecie? O tym przekonamy się jesienią.

Listen to "Wesele. Stanisław Wyspiański. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.