telewizja

Taniec z gwiazdami: szokujące słowa uczestniczki. "Jak odpadnę, to będzie ulga"

2024-04-05 20:17

To jedna z najgorętszych produkcji w tym sezonie. Program Taniec z gwiazdami powrócił na ekrany z naprawdę niezłą obsadą i osiąga spore wyniki oglądalności. Nic dziwnego, ponieważ pary prezentują wysoki poziom swoich występów. Okazuje się jednak, że jedna z nich nie wyklucza odpadnięcia z show. O co chodzi?

Taniec z gwiazdami: Dagmara Kaźmierska ma dość?

Wydawać by się mogło, że idąc do programu Taniec z gwiazdami chce się zdobyć kryształową kulę i nagrodę pieniężną. Udział w show jest bowiem okupiony wieloma godzinami pracy na treningach i naprawdę sporym wysiłkiem po to, by co niedzielę zaprezentować się na parkiecie, jak najlepiej. Część gwiazd właśnie z tego powodu odmawia zresztą udziału w tanecznym show, w obawie przed tym, że nie podoła postawionemu przed nimi wyzwaniu. Jurorzy są bowiem zazwyczaj mocno surowi, a już szczególnie Iwona Pavlović, która zdobyła pseudonim "czarna mamba". To właśnie ona bardzo uważnie przygląda się poszczególnym występom w programie Taniec z gwiazdami i nie gryzie się w język w momencie, gdy przychodzi do oceny. Na jej surowe noty może liczyć m.in. Dagmara Kaźmierska. To ona zaskoczyła ostatnio widzów swoim wyznaniem.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Dagmara Kaźmierska nie chce wygrać Tańca z gwiazdami?

Tę postać znają doskonale zarówno widzowie Polsatu, jak i TTV. Bo to właśnie w tej drugiej stacji Dagmara Kaźmierska rozwinęła swoją medialną karierę za sprawą udziału w programie "Królowe życia". Potem pojawiło się kilka innych produkcji, aż finalnie celebrytka wylądowała w Polsacie w programie Taniec z gwiazdami. Okazuje się jednak, że udział w show niekoniecznie jest jej na rękę. Dagmara Kaźmierska jest bowiem typem osoby, która mocno jest przywiązana do swojego rodzinnego miasta. Nie powinno, więc dziwić, że w jednym z ostatnich wywiadów zdobyła się na dość zaskakujące wyznanie. "Brakuje mi domu i źle się tu czuję. Jak odpadnę, to będzie ulga, bo wrócę do siebie" - przyznała w rozmowie z Jastrzabpost. Czy to oznacza, że Kaźmierska ma już dość udziału w programie? Mamy nadzieję, że nie, bo wiele osób czeka na jej kolejne występy.