Taylor Swift ulubienicą osób LGBTQ? Gwiazda wspiera społeczność i składa obietnicę

2020-12-02 14:00 AM
Taylor Swift na AMA 2020
Autor: Rex Features/East News

Wiele gwiazd coraz częściej otwarcie wysyła wsparcie społeczności LGBTQ+. Najczęściej swoje poglądy wyrażają za pomocą mediów społecznościowych, by wsparcie dotarło do jak największej ilości osób. Osobą walczącą o prawa mniejszości seksualnych jest m.in. Taylor Swift, która w niedawnym przemówieniu nie tylko wyraziła sympatię ale także złożyła pewną obietnicę…

Taylor Swift nie ma problemów z tym, by otwarcie mówić o swoich poglądach czy przekonaniach. Świetnie pokazała to przy okazji tegorocznych wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Wówczas piosenkarka brała czynny udział w przekonywaniu fanów, że to Joe Biden jest lepszym kandydatem na prezydenta niż Donald Trump. Osoby śledzące karierę Taylor z pewnością wiedzą też, jakie artystka ma poglądy. Jeśli chodzi o mniejszości seksualne, Swift popiera ich całą sobą. Właśnie kolejny raz dała im do zrozumienia, że jeśli o nią chodzi to mają jej pełne wsparcie!

ESKA XD EXTRA

TAYLOR SWIFT SKŁADA OBIETNICĘ SPOŁECZNOŚCI LGBTQ

Taylor Swift odebrała nagrodę podczas Attitude Awards 2020 w kategorii Icon Award. Podczas wirtualnej przemowy nie tylko podziękowała za otrzymaną nagrodę ale także kolejny raz przekazała wsparcie dla osób, które tworzą społeczność LGBTQ+. Gwiazda nie tylko zapewniła, że zawsze mogą liczyć na jej wsparcie ale także złożyła im pewną obietnicę.

Jestem za to naprawdę wdzięczna, to jest bardzo niesamowite. Chcę podziękować każdemu, kto wziął udział w podjęciu decyzji, że to ja powinnam otrzymać tę nagrodę.

– mówiła Taylor dziękując za otrzymaną nagrodę. Dalej artystka zwróciła się do społeczności LGBTQ+. Oprócz tego zdradziła swój pomysł na to, co zrobić, by wszyscy byli równi:

Po prostu bardzo mocno wierzę, że każdy powinien być w stanie przeżyć swoją miłosną historię bez strachu przed dyskryminacją. Sposobem na to jest ciągłe naciskanie na rządy, aby wprowadziły ochronę społeczności LGBTQ+. Obiecuję, że zawsze będę was popierać. 

– zapewniła.