Te urodziny sprawią, że poczujesz się staro! Kevin już dawno nie jest małym chłopcem. Ile lat kończy dziś Macaulay Culkin?

Największą sławę przyniosła mu rola uroczego Kevina, który przez niefortunny zbieg okoliczności zostaje sam w domu na Boże Narodzenie, a później święta spędza sam w Nowym Jorku. Choć na ekranie wciąż oglądamy go jako małego chłopca, to już dawno nim nie jest. Aktor dziś obchodzi swoje urodziny!

Macaulay Culkin - uroczy dzieciak i dorosły z problemami

To chyba jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów dziecięcych na świecie. Macaulay Culkin podbił serca fanów nie tylko główną rolą w filmie "Kevin sam w domu", ale również rolą Thomasa w filmie "Moja dziewczyna". Na dużym ekranie występował do 1995 roku, a później przerwał karierę. Jako powód podawane było "wypalenie zawodowe", które zbiegło się w czasie z rozstaniem rodziców aktora. Był w tamtym czasie najlepiej zarabiającym nastoletnim aktorem. Do aktorstwa powrócił dopiero w 2000 roku - najpierw na deski teatru, a później w 2003 roku na srebrny ekran, występując gościnnie w serialu "Will & Grace". Rok później został zatrzymany przez policję za posiadanie marihuany oraz leków psychotropowych.

CZYTAJ TAKŻE: Love Island. Wyspa Miłości 2022 - kiedy start 6 sezonu? Kim są uczestniczki i uczestnicy? Produkcja szykuje niespodziankę?

Ja Wam pokażę! Garść porad jak radzić sobie z upałami od Marysi Pawłowskiej z VOX FM

Mimo, że wciąż widać podobieństwo do tego dzieciaka, którego poznaliśmy na początku kariery, to Macaulay Culkin zdecydowanie małym chłopcem już nie jest. Aktor skończył właśnie 42 lata. Urodził się dokładnie 26 sierpnia 1980 w Nowym Jorku. Zobaczcie sami jak zmienił się na przestrzeni lat.

Kevin już dawno nie jest małym chłopcem. Ile lat kończy dziś Macaulay Culkin?

Sonda
Oglądałeś film "Kevin sam w domu"?
Nasi Partnerzy polecają