“Temperatura” Skolima w stylu lat 80? Ta przeróbka może przebić oryginał!

i

Autor: Screenshot Youtube/ SKOLIM Official “Temperatura” Skolima w stylu lat 80? Ta przeróbka może przebić oryginał!

Disco polo

“Temperatura” Skolima w stylu lat 80? Ta przeróbka może przebić oryginał!

2023-06-03 12:26

Nowy utwór Skolima doczekał się już wielu remixów i wszelkiej maści przeróbek, ale ta w stylu retro, przywodząca na myśl lata 80. minionego wieku, to już jakiś kosmos!

Konrad Skolimowski to bez dwóch zdań jeden z najpopularniejszych disco polowych wokalistów młodego pokolenia. Na jego nowe utwory czekają miliony słuchaczy, a każda kolejna premiera odbija się szerokim echem. Skolim ma na koncie już szereg hitów, a debiutująca 19 maja “Temperatura” szybko dołączyła do tego zacnego grona. Na Youtubie ma już 13 milionów wyświetleń!

CZYTAJ TAKŻE: Oto ona – najlepsza parodia “Bejby” Blanki. “To powinno lecieć na Eurowizji”

“Temperatura” Skolima w stylu lat 80? Ta przeróbka może przebić oryginał!

To jednak nie wszystko. Tuż po debiucie w sieci zaczęły pojawiać się kolejne remixy “Temperatury”, a jeden z nich szczególnie przypadł słuchaczom do gustu. Stworzył go niejaki BRiAN i choć jego wersja nie cieszy się aż taką słuchalnością (na obecną chwilę liczy 1,9 tysiąca wyświetleń) to zdecydowanie nie można przejść obok niej obojętnie.

“Temperatura” w wykonaniu BRiANa to bowiem klimaty retro, które cofają nas w czasie aż do popularnych w ostatnim czasie lat 80. Boom na przedostatnią dekadę XX wieku wciąż ma się dobrze, zatem remix może jeszcze zawojować internet.

Rozpoznasz największe hity disco polo po zaledwie jednym wersie? Sprawdźmy! QUIZ

Pytanie 1 z 6
„U stóp Ci złożę cały świat…” to fragment piosenki…
VOX test wiedza ogólna
Listen on Spreaker.