telewizja

The Traitors. Zdrajcy: zwycięzcy nie dostaną nagrody? Internauci są wściekli

2024-05-23 14:44

Za nami finał programu The Traitors. Zdrajcy. Ten dostarczył widzom ogromnych emocji, bo niemal nikt nie spodziewał się tego, jak potoczą się losy ostatecznej rozgrywki. Nie chodzi bowiem nawet o to, kto wygrał, a co wydarzyło się po drodze. W komentarzach w sieci oglądający nie kryją irytacji i złości.

The Traitors. Zdrajcy: kto wygrał finał?

Za nami ostateczne starcie w programie The Traitors. Zdrajcy. Po kilku tygodniach skomplikowanej rozgrywki dotarliśmy do ostatecznego rozwiązania pojedynku między zdrajcami i lojalnymi. Jeszcze na początku odcinka wydawało się, że to Olga, która reprezentuje zdrajców zgarnie całą kasę dla siebie, jednak niespodziewanie losy gry się odwróciły. Najpierw przy stole wyeliminowano Patryka, potem podczas specjalnych eliminacji przy ognisku grę opuściła Olga. W rozgrywce w The Traitors. Zdrajcy pozostali Manae, Stanley i Justyna. Ta trójka jako lojalni mogła wygrać główną nagrodę w programie. Jednak niespodziewanie Stanley i Justyna podjęli decyzję o tym, by wyeliminować Manae z rozgrywki w The Traitors. Zdrajcy. Tym samym ta dwójka uczestników wygrała główną nagrodę do podziału na pół. W Internecie zawrzało.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

The Traitors. Zdrajcy: co z nagrodą uczestników?

Internauci po zakończeniu odcinka nie mieli litości dla Stanleya i Justyny. Ich zdaniem tych dwoje w The Traitors. Zdrajcy zachowało się w okropny sposób. Nie chodziło nawet o fakt, że większość widzów kibicowała Oldze, ani o to, że zdaniem oglądających zwycięzcy przez większość sezonu byli niewidoczni. Fani The Traitors. Zdrajcy zirytowali się faktem, że Stanley i Justyna zamiast przyzwoitości wybrali pieniądze, wiedząc, że Manae jest lojalną. W komentarzach pojawiły się nawet sugestie o tym, że nie powinni dostać nagrody.

BARDZO SŁABE. Eliminacja Olgi jeszcze OK, ale to co zrobili Manae - mimo, iż byli pewni o jej lojalności. Pazerność ponad wszystko. Smutny finał. Lojalni okazali się najgorszymi zdrajcami.

Zdrajcą można być uczciwym a lojalnym słabym” skomentowała Olga pokazując na tabliczce imię Justyna. 🙌 brawo do końca była wyważona a jej komentarze trafne i faktycznie nie powinna mieć sobie nic do zarzucenia w przeciwieństwie do wygranej dwójki. Żenadaaaa bleee 😢

Justyna użyła określenia "wy**chać" po czym sama zrobiłam to Manae. Brawo, taka nauczycielka do wzór.

- napisali widzowie programu The Traitors. Zdrajcy.

Mimo opinii widzów, Justyna i Stanley oczywiście otrzymają wygrane pieniądze. A my już wkrótce na ekranach zobaczymy drugą edycję programu, ponieważ trwają obecnie castingi do niej.