To będzie najlepszy duet tego roku? Playboys i Power Play we wspólnej produkcji!

i

Autor: Instagram.com/zespolplayboys To będzie najlepszy duet tego roku? Playboys i Power Play we wspólnej produkcji!

To będzie najlepszy duet tego roku? Playboys i Power Play we wspólnej produkcji!

2021-05-23 19:27

Zarówno zespół Plyboys, jak i Power Play reprezentują nowe pokolenie twórców disco polo. Obie grupy należą do popularnych przedstawicieli nurtu. Dlatego nic dziwnego że wieść o wspólnym kawałku wywołała euforię wśród fanów.

Zespół Playboys, którego liderem jest Kuba Urbański ma na swoim koncie mnóstwo hitów. Do najpopularniejszych piosenek należą m.in. „Lejde” czy jeden z nowszych utworów pod tytułem „Razem”. Podobnie jest z zespołem Power Play, na którego czele stoi Sylwester Gazda. Fani uwielbiają grupę m.in. za takie piosenki, jak „Co ma być, to będzie” czy „Lubisz to lubisz”. Teraz liderzy grupy zdecydowali się na współpracę, o czym poinformowali w mediach społecznościowych.

Nie możemy spotykać się na koncertach to spotkaliśmy się w studiu ? - czytamy na profilu zespołu Playboys na Instagramie.

Takie same zdjęcia znajdziemy na Instagramie zespołu Power Play. Fani obu zespołów są zgodni i nie mają wątpliwości, że ten duet stworzy coś naprawdę wielkiego. Co to będzie? Jeszcze nie wiadomo. Wiemy jedynie, że studnio nagrań, w którym Playboys i Power Play tworzą nową piosenkę znajduje sie w Lublinie. O szczegółach będziemy jeszcze informować na voxfm.pl!

Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji

Disco Relax. Nikt nie słuchał każdy oglądał. Ile pamiętasz z kultowego programu?[QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Na antenie jakiej telewizji emitowany był program Disco Relax?