To Girls – „Noc i My”. Piosenka bez teledysku robi furorę na YouTube!

2022-07-25 10:43 AM.
To Girls – „Noc i My”. Piosenka bez teledysku robi furorę  na YouTube!
Autor: Instagram.com/zespoltopgirls To Girls – „Noc i My”. Piosenka bez teledysku robi furorę na YouTube!

„Noc i My” to najnowszy kawałek zespołu Top Girls. Piosenka utrzymana w klimacie lat 90. zachwyciła fanów. Kawałek pojawił się na YouTube ale na teledysk trzeba będzie trochę poczekać. Mimo to nowość Top Girls już robi furorę w sieci.

„Noc i My” to nowość, na którą fani Top Girls czekali od dawna. Justyna, Kasia i Natalia postawiły na klimat uwielbiany przez miłośników polskiej muzyki tanecznej. Dzięki piosence „Noc i My” internauci przenieśli się do lat 90. Piosenki jako pierwsi mogli posłuchać słuchacze VOX FM, kilka dni później utwór trafił na YouTube. Jednak do piosenki nie ma jeszcze teledysku. Manager zespołu tłumaczy, że to przez brak czasu.

ZOBACZ TEŻ: Kasia z Top Girls rozebrała się na plaży. Zdjęcia w bikini są obłędne! [GALERIA]

Wiele osób pyta dlaczego nie ma teledysku do utworu ,,Noc i my” a jest liryk-animacje. Powód jest tylko jeden brak czasu ze względu na bardzo dużą ilośc koncertów plus koncerty telewizyjne (Polsat, Polsat, TVP 2) które wymagają przygotowań, nie zapominajmy o pracy w studio podwójny album CD ( kolejne nowe utwory) próby choreograficzne, próby wokalne, przymiarki stroi itp …czas dla rodzin, bliskich i na odpoczynek po weekendach. Ale obiecujemy kolejny teledysk już na początku września. Pozdrawiam …menager Top Girls (pis.oryg) – czytamy na fanpage’u Top Girls na Facebooku.

Mimo braku klipu fani są zachwyceni nowością Top Girls.

- Cudny utworem. Dziewczyny nagrały kolejny utwór, który wpada w ucho i zapada w pamięć. Gratuluję.

- Brawo dziewczyny! Ludzie tęsknią za takimi klimatami w disco więc super, że wy poszłyście w tym kierunku i wyszło wam to zniewalająco.

- Piosenka w klimacie lat 90 ' wyszła Wam dziewczyny perfekcyjnie.  Gratulacje za stworzenie tak fantastycznej nutki - komentują internauci.

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Podlasiu
Nasi Partnerzy polecają