telewizja

To jemu Andrzej z Plutycz z Rolnicy. Podlasie poświęci teraz całą swoją uwagę! Bohater przekazał radosne wieści

2024-06-10 23:11

Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie przyzwyczaił już swoich fanów do tego, że raz na jakiś czas zaskakuje ich pewnym wyznaniem. Tak było i tym razem. Bohater popularnej produkcji pochwalił się bowiem widzom, na czym mocno skupi teraz swoją uwagę. Przy okazji (jak zwykle) nieco oberwało mu się od komentujących.

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz zdradził wszystko

Serial dokumentalny Rolnicy. Podlasie w telewizji nadawany jest już od kilku lat. I cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów. Spory w tym udział ma z pewnością Andrzej z Plutycz. Oglądający chętnie śledzą jego losy nie tylko w telewizji, ale i w Internecie. Tam Andrzej z Plutycz pokazuje jeszcze więcej, niż na szklanym ekranie. Tam też nie brakuje komentujących, którzy często dość dosadnie oceniają życie, które prowadzi bohater produkcji Rolnicy. Podlasie. Uwag do samego Andrzeja mają bowiem sporo. Przez długi czas widzowie w sieci zarzucali jednemu z najbardziej znanych rolników to, że nie dba on szczególnie o swoje gospodarstwo. Czepiali się również tego, że nie dba i o siebie. Andrzej z Plutycz zdaniem internautów ma również zbyt mocno wysługiwać się innymi. Ostatnio popularny rolnik zaskoczył fanów informacją o tym, na co poświęci teraz swoją uwagę.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz stawia na ogródek

Andrzej z Plutycz przyzwyczaił się już chyba do tego, że czego by nie zrobił, to zawsze znajdzie się ktoś, kto uzna, że zachowuje się nie tak, jak powinien. Nie inaczej było ostatnio. Bohater Rolnicy. Podlasie przyznał bowiem, że ma już plan na ogródek. To kolejny etap wielkich zmian w Plutyczach. Nie tak dawno Andrzej z Plutycz chwalił się bowiem tym, że z podwórka wreszcie zniknie błoto. Ogródek to zapewne kolejny plan gwiazdy Rolnicy. Podlasie na poprawę wyglądu jego gospodarstwa. Niespodziewanie jednak, nawet po planach zmiany ogródka - Andrzejowi oberwało się w komentarzach.

Ma plan a głupich szuka do roboty, nawet P, Sławka w to wciagneli

A pan hrabia Andrzej to ma rączki przy du...e i służby nierób tylko szuka

Pod tą "jedynką" na domu powinna być jeszcze tabliczka "NIERÓB I WAŁKOŃ"

- napisali komentujący, odnosząc się do filmu, na którym jest Andrzej z PlutyczRolnicy. Podlasie.

Czy internauci mają rację? A może jednak zbyt mocno krytykują znanego rolnika? Oceńcie sami!