telewizja

To oni poprowadzą nową śniadaniówkę Polsatu. Znamy szczegóły nowego programu. Jest zaskoczenie

2024-07-04 22:50

Jesień w Polsacie zapowiada się naprawdę ciekawie. Stacja ujawnia kolejne szczegóły swojej nowej ramówki, a w tej nie zabraknie zaskoczeń. Zmiany czekają programy Twoja twarz brzmi znajomo i Taniec z gwiazdami. Polsat szykuje też nowy format, który ma mieć formułę "śniadaniówki". Kto go poprowadzi?

Halo tu Polsat: co czeka widzów w nowej śniadaniówce?

Ta jesień może należeć do telewizji Polsat. Stacja stawia bowiem na poważne zmiany w swoich czołowych programach, ale i szykuje nowości dla widzów. Niemałe zaskoczenia czekają nas m.in. w produkcji Twoja twarz brzmi znajomo. W tej mają pojawić się nowi jurorzy, a także nastąpi zmiana na stołku prowadzącego. Z programem rozstał się bowiem Maciej Dowbor. Zmian nie zabraknie też w formacie Taniec z gwiazdami. To jednak nie koniec zaskoczeń na antenie Polsatu. Wszystko wskazuje bowiem na to, że już pod koniec sierpnia zobaczymy nową "śniadaniówkę" słonecznej stacji. Jej nazwa to Halo, tu Polsat. W telewizji można już zobaczyć zapowiedzi nowego programu, które na razie są pełne niedomówień. Kto w takim razie poprowadzi nowy format i czego możemy się spodziewać?

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Halo, tu Polsat: prowadzący

Nowy program Polsatu nie będzie miał łatwo na telewizyjnym rynku. Widzowie o poranku mogą bowiem oglądać Dzień dobry TVNPytanie na śniadanie. Czy Halo, tu Polsat skradnie w takim razie ich serca? Wiele będzie zależało przede wszystkim od godziny emisji i prowadzących. Śniadaniówka Polsatu ma być emitowana od końca sierpnia w piątki, soboty i niedziele. Kto pojawi się w składzie prowadzących? Według serwisu Plotek mają to być Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, Agnieszka Hyży i Maciej Rock oraz Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, czyli twarze, które doskonale są znane widzom Polsatu, a także duet, który pojawiał się w programie Pytanie na śniadanie. Czy taki skład zapewni stacji dobre wyniki oglądalności? Pożyjemy, zobaczymy.