To się nazywa debiut! Elwira „Dobrze nam (Chcę)” to klubowy hit?

2022-04-27 11:47 AM.
To się nazywa debiut! Elwira „Dobrze nam (Chcę)” to klubowy hit?
Autor: materiały prasowe To się nazywa debiut! Elwira „Dobrze nam (Chcę)” to klubowy hit?

„Dobrze nam (Chcę)” to debiutancki singiel popularnej wokalistki disco polo. ELWIRA to nowy projekt liderki zespołu Mejk. Jednak tym razem Elwira stawia na klubowe brzmienie. Efekt? „Elwira to jest świetne” - komentuje Czadoman.

„Dobrze nam (Chcę)” to singiel, którym ELWIRA zaczyna swoją przygodę z polska sceną klubową. Wokalistka popularnego zespołu disco polo - Mejk - postanowiła ruszyć z solowym projektem. Jak się okazuje marzyła o tym od lat ale odważyła się, kiedy na swojej drodze spotkała młodego, producenta muzycznego – Michała Włodarskiego znanego jako Vłodarski. Piosenki „Dobrze nam (Chcę)” można było posłuchać jeszcze przed premierą tylko w VOX FM. Teraz kawałek utrzymany w klimacie deep hause, razem z teledyskiem trafił do sieci i mocno zaskoczył fanów. Skomentował także kolega z branży - „Elwira to jest świetne” - napisał Czadoman.

ZOBACZ TEŻ: Elwira Mejk - kobieta jak wino! Wiek, Instagram, operacje plastyczne, mąż, dzieci

- Klubowe bity, bardzo uwielbiam. Udany debiut solo. Czekam na kolejne piosenki od Mejk oraz solo.

- Bardzo pozytywne zaskoczenie. Elwirko, czekam na kolejne popowe kawałki.

- Wreszcie coś innego niż disco polo, bo ta wokalistka się marnuje w typowym disco - komentują internauci.

„Dobrze nam(Chcę)” to utwór, w którym ELWIRA śpiewa o tym, że mimo różnorodnych, niełatwych emocji, jakie są w związku, warto jest być z drugim człowiekiem, warto dać sobie czas. Warto wspólnie chcieć, by w pewnym momencie dojrzeć do wniosku, że to właśnie to, że warto wspólne życie skwitować stwierdzeniem - dobrze nam. Piosenka powinna być odtwarzana na dobrym sprzęcie audio, bo tylko wtedy zapewnia komfort rewelacyjnych wibracji muzycznych, o które zadbał -Vłodarski. „Dobrze nam (chcę)” to singiel, który jest początkiem większego projektu. ELWIRA planuje wydać całą płytę oraz koncerty, na których zaśpiewa kolejne piosenki w klubowym klimacie.

Kto śpiewa te piosenki? Zgadnij wykonawcę po tytule

Pytanie 1 z 12
Piosenkę "Skrzydlate Ręce" śpiewa:
Poranne Wyjce - "Pod osłona nocy"
Nasi Partnerzy polecają