To się nazywa debiut! Elwira „Dobrze nam (Chcę)” to klubowy hit?

i

Autor: materiały prasowe To się nazywa debiut! Elwira „Dobrze nam (Chcę)” to klubowy hit?

To się nazywa debiut! Elwira „Dobrze nam (Chcę)” to klubowy hit?

2022-04-27 11:47

„Dobrze nam (Chcę)” to debiutancki singiel popularnej wokalistki disco polo. ELWIRA to nowy projekt liderki zespołu Mejk. Jednak tym razem Elwira stawia na klubowe brzmienie. Efekt? „Elwira to jest świetne” - komentuje Czadoman.

„Dobrze nam (Chcę)” to singiel, którym ELWIRA zaczyna swoją przygodę z polska sceną klubową. Wokalistka popularnego zespołu disco polo - Mejk - postanowiła ruszyć z solowym projektem. Jak się okazuje marzyła o tym od lat ale odważyła się, kiedy na swojej drodze spotkała młodego, producenta muzycznego – Michała Włodarskiego znanego jako Vłodarski. Piosenki „Dobrze nam (Chcę)” można było posłuchać jeszcze przed premierą tylko w VOX FM. Teraz kawałek utrzymany w klimacie deep hause, razem z teledyskiem trafił do sieci i mocno zaskoczył fanów. Skomentował także kolega z branży - „Elwira to jest świetne” - napisał Czadoman.

ZOBACZ TEŻ: Elwira Mejk - kobieta jak wino! Wiek, Instagram, operacje plastyczne, mąż, dzieci

- Klubowe bity, bardzo uwielbiam. Udany debiut solo. Czekam na kolejne piosenki od Mejk oraz solo.

- Bardzo pozytywne zaskoczenie. Elwirko, czekam na kolejne popowe kawałki.

- Wreszcie coś innego niż disco polo, bo ta wokalistka się marnuje w typowym disco - komentują internauci.

„Dobrze nam(Chcę)” to utwór, w którym ELWIRA śpiewa o tym, że mimo różnorodnych, niełatwych emocji, jakie są w związku, warto jest być z drugim człowiekiem, warto dać sobie czas. Warto wspólnie chcieć, by w pewnym momencie dojrzeć do wniosku, że to właśnie to, że warto wspólne życie skwitować stwierdzeniem - dobrze nam. Piosenka powinna być odtwarzana na dobrym sprzęcie audio, bo tylko wtedy zapewnia komfort rewelacyjnych wibracji muzycznych, o które zadbał -Vłodarski. „Dobrze nam (chcę)” to singiel, który jest początkiem większego projektu. ELWIRA planuje wydać całą płytę oraz koncerty, na których zaśpiewa kolejne piosenki w klubowym klimacie.

Kto śpiewa te piosenki? Zgadnij wykonawcę po tytule

Pytanie 1 z 12
Piosenkę "Skrzydlate Ręce" śpiewa:
Poranne Wyjce - "Pod osłona nocy"