telewizja

Tomasz Schmidt z Ostrego cięcia TTV przeszedł zaskakującą metamorfozę. Internauci są w szoku

2024-05-13 14:12

Telewizja TTV przez ostatnie lata wykreowała wiele gwiazd. To m.in. uczestnicy programów Gogglebox. Przed telewizorem czy serialu Królowe życia. Wiele osób pamięta też format Ostre cięcie, dzięki któremu większą rozpoznawalność zyskał Tomasz Schmidt. Ten pochwalił się ostatnio zaskakującą metamorfozą.

Tomasz Schmidt z TTV w zaskakującym wydaniu

Na antenie telewizji TTV przez ostatnie lata wyemitowano wiele formatów, które widzowie wprost pokochali. To m.in. kultowy już program Gogglebox. Przed telewizorem, który nadawany jest już blisko od dekady czy serial Królowe życia. Obie te produkcje wykreowały wiele gwiazd. To m.in. Sylwia BombaAgnieszka Kotońska czy Mariusz Kozak. Stali widzowie TTV pamiętają też jednak z pewnością program Ostre cięcie. To w nim dwaj fryzjerzy - Tomasz Schmidt Andrzej Wierzbicki odmieniali losy salonów fryzjerskich. Choć zdarzało się, że obaj panowie byli czasem bardzo wyraziści i ostrzy dla właścicieli salonów - widzowie mocno ich polubili. M.in. za spory dystans do siebie. Nie raz można było usłyszeć w programie, jak Andrzej Wierzbicki kieruje komentarze nt. wagi swojego współprowadzącego, po których Tomasz Schmidt mógłby się obrazić. Na szczęście obaj panowie wiedzieli, że to tylko żarty. Jeśli już jednak mówimy o sylwetce prowadzącego program Ostre cięcie, to ten ostatnio mocno zaskoczył widzów.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Tomasz Schmidt z sześciopakiem

Takiego widoku fani programu Ostre cięcie i stacji TTV się raczej nie spodziewali. Tomasz Schmidt do tej pory słynął raczej z zakrywania w programie swojej sylwetki różnego rodzaju bluzami i swetrami. Ostatnio jednak na jego profilu na Instagramie pojawiło się dość zaskakujące zdjęcie. Możemy na nim zobaczyć fryzjera z wyrzeźbionym brzuchem! W komentarzach zrobiło się bardzo gorąco.

Jak zrobić w tak szybki sposób sześciopak😉😉?😂

O cholera ale żeś formę zrobił 😮👏👏👏. 😂

Ten kaloryfer to od ogórków? 🔥👏😂

- czytamy pod zdjęciem na profilu fryzjera znanego z TTV.

A jak wygląda jego "sześciopak"? Wiele wskazuje na to, że to raczej żart, a "brzuch" jest sztuczny. Niemniej trzymamy kciuki za to, by Tomkowi udało się osiągnąć efekt, jak na zdjęciu poniżej także w realu!